Fatalne informacje dla Legii! Wielki gwiazdor odpada ze składu, nie pomoże w walce o punkty

2021-11-28 8:49
Ernest Muci
Autor: Cyfrasport Ernest Muci przesądził o wygranej Legii z Wisłą Płock

Sytuacja Legii Warszawa w obecnym sezonie jest nie do pozazdroszczenia. Drużyna mistrzów Polski zajmuje dopiero przed ostanie miejsce w tabeli ligowej, a w trakcie spotkania z Jagiellonią nie będzie mogła liczyć na swojego najlepszego strzelca - Ernesta Muçiego. Albańczyk, według informacji TVP Sport, miał nabawić się kontuzji, która będzie go kosztować absencję do końca roku.

Legia Warszawa będzie miała dość duże problemy? Według informacji napływających z klubu z Łazienkowskiej 3 drużyna mistrzów Polski straci najlepszego strzelca - Ernesta Muciego, który nabawił się dotkliwej kontuzji w trakcie meczu z Leicester City. Wstępne analizy zakładają, że piłkarz może być niedyspozycyjny aż do końca roku.

Trener Jagiellonii szczerze przed meczem z Legią. Ma swój plan, "Wojskowi" muszą uważać

Legia Warszawa bez najlepszego strzelca. Ernest Muci kontuzjowany

Muci, który z czteroma trafieniami jest najlepszym strzelcem warszawskiej Legii w tym sezonie, miał, według informacji medialnych, doznać bolesnego urazu w trakcie niedawnego meczu "Wojskowych" przeciwko Leicester City, co wykluczy go nie tylko z rywalizacji w meczu przeciwko Jagiellonii, ale także może spowodować jego absencję do końca roku. Ta informacja na pewno nie przypadnie do gustu kibicom stołecznego klubu, którzy zdają sobie sprawę, w jak newralgicznym położeniu znajduje się drużyna z Warszawy. Awans do europejskich pucharów drogą ligową wydaje się mrzonką, a brak najlepszego strzelca w trakcie starcia przeciwko Motorowi Lublin może być bolesny.

Artur Boruc przekazał piekielnie ważne informacje o stanie zdrowia. Kibice Legii czekali na to od dawna [WIDEO]

Aby zobaczyć zdjęcia Legii Warszawa ze starcia z SSC Napoli, przejdź do galerii poniżej.

Muci kontuzjowany, Boruc, Nawrocki i Rafa Lopez wracają

O ile kontuzja Muciego może być bolesną informacją dla sztabu Marka Gołębiewskiego i kibiców Legii, o tyle już niebawem w drużynie pojawią się piłkarze, którzy do tej pory byli kontuzjowani. Mowa chociażby o Arturze Borucu, czy Rafie Lopezie, który gra na podobnej pozycji co Muci. Blisko powrotu do pełni zdrowia jest także Maik Nawrocki, jednak nie wiadomo, czy będzie gotowy już na mecz z Jagiellonią Białystok.

Sonda
Legia Warszawa vs Jagiellonia Białystok - kto wygra?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze