Ślub Karoliny Małysz

i

Autor: Instagram / ZRZUT EKRANU Ślub Karoliny Małysz

Ale wypas! Nie zgadniesz, kto był na ślubie Karoliny Małysz. Ściągnęli DJ'a z drugiego końca Polski

2021-09-05 18:00

W sobotę 4 września doszło do niezwykłego wydarzenia w rodzinie Adama Małysza – jego jedyna córka, Karolina Małysz, wyszła za mąż. Po ceremonii zaślubin para młoda i goście udali się oczywiście na huczne wesele. Okazało się, że oprócz tradycyjnych zabaw weselnicy mogli uczestniczyć w niezwykłych pokazach, które dali… finaliści programu „Mam Talent!”! Z kolei DJ Grzegorz Piepke, grający na weselu Karoliny Małysz, został ściągnięty aż ze Szczecina.

Ślub Karoliny Małysz to było naprawdę wielkie wydarzenie dla całej rodziny „Orła z Wisły”. Jego jedyna córka, choć raczej stroni od mediów, jest rozpoznawalna wśród wielu kibiców legendarnego skoczka i duża część z nich chętnie śledzi wydarzenia z życia Karoliny Małysz. Nie było żadną tajemnicą, że od dłuższego czasu córka Adama Małysza szykuje się do ślubu. W 2019 roku zaręczyła się ze swoim ukochanym, z którym spotykała się od lat. Przygotowania do ślubu oraz wesela zostały nieco utrudnione przez pandemię, ale wszystko udało się nareszcie dopiąć pod koniec lata 2021. Karolina i Kamil stanęli na ślubnym kobiercu 4 września, a później, wraz ze swoimi gośćmi, udali się na zabawę do lokalu „Romeo i Julia” w Szczyrku. Okazuje się, że przygotowano tam wiele atrakcji, o których niektórzy mogą tylko pomarzyć!

Justyna Żyła na ślubie Karoliny Małysz. Czy spotka się z Piotrem?

Szalona zabawa na weselu Karoliny Małysz

Niezwykłe pokazy na ślubie Karoliny Małysz. Goście mogli oglądać popisy finalistów „Mam Talent!”

Wesele Karoliny Małysz było niezwykłe nie tylko dlatego, że za mąż wyszła jedyna córka legendarnego Adama Małysza. Na imprezie nie brakowało niezwykłych chwil, a widać, że zadbano o wiele ciekawych szczegółów. Niezwykle urokliwy był pierwszy taniec młodej pary, ale nie zabrakło także innych zabaw, o których także pisaliśmy na łamach naszego portalu. Warto wspomnieć o tym, że DJ Tego Jeszcze Nie Grali - Grzegorz Piepke, który prowadził zabawę, został sprowadzony aż ze Szczecina! Co więcej, dowiedzieliśmy się też, że goście Karoliny i Kamila mogli podziwiać niezwykłe pokazy.

Karolina Małysz zaszalała! Do ślubu pojechała monstrum wartym prawie 600 tys. złotych!

Na wesele wynajęto bowiem dwójkę finalistów popularnego programu „Mam Talent!”. Jednym z nich był Krzysztof Drabik, który dotarł do finału jednej z edycji programu produkowanego przez stację TVN dzięki swoim… pokazom barmańskim! Uczynił on z nich prawdziwą sztukę i jest to także jego sposób na życie. Kolejnym niezwykłym pokazem popisała się inna finalistka „Mam Talent!”, Inna Biliaieva. Pochodząca z Ukrainy kobieta fanów TVN-owskiej produkcji zachwyciła niezwykłym show z bańkami mydlanymi w roli głównej, a teraz okazję oglądać ją na żywo mieli także goście na weselu Karoliny Małysz.

Zobacz, jak wyglądało wesele Karoliny Małysz! Zdjęcia znajdziesz w galerii poniżej:

Sonda
Czy podoba Ci się Karolina Małysz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze