Kamil Stoch

i

Autor: Paweł Skraba/Super Express Kamil Stoch

co za niemoc

Aż nas ścisnęło w gardle po tych słowach Kamila Stocha. Bezradność i niemoc aż biją, szczere wyznanie lidera polskich skoczków

2023-03-23 13:57

Fani Kamila Stocha bez przerwy czekają, aż jeden z liderów reprezentacji Polski złapie wreszcie stałą formę, którą czarował przez lata. Niestety, po kilku dobrych próbach, u skoczka z Zębu znów pojawiają się problemy i przed konkursami w Lahti Kamil Stoch postanowił powiedzieć, jak to wszystko wygląda z jego perspektywy. Bezradność i niemoc polskiego skoczka aż biją.

W sezonie 2022/23 Pucharu Świata polscy skoczkowie prezentują się o wiele lepiej, niż miało to miejsce jeszcze rok temu, przed przyjściem trenera Thomasa Thurnbichlera. Biało-czerwoni wciąż jednak zmagają się z mniejszymi i większymi problemami, które sprawiają, że ich skoki niekiedy nie są tak dobre, jak powinny. Doskonale wie coś o tym Kamil Stoch, który ma ogromne problemy z utrzymaniem dobrych i przede wszystkim równych skoków. Przed zawodami w Lahti powiedział, jak wygląda to z jego perspektywy. 

Ogromna bezsilność Kamila Stocha. Ważne słowa przed skokami w Lahti, wszystko powiedział

Już po ostatnich zawodach w Vikersund jeden z liderów reprezentacji Polski nie ukrywał, że kiedy tylko zaczyna myśleć pozytywnie, to wszystko się nagle sypie. Teraz Kamil Stoch dodał, że nie jest w stanie wyrwać się z pewnego zawieszenia. Ze słów polskiego skoczka bije ogromna bezsilność i trudno się temu dziwić.

Aż nas ścisnęło w gardle po tych słowach Kamila Stocha. Bezradność i niemoc aż biją, szczere wyznanie lidera polskich skoczków

Czuję się, jakbym znajdował się w pewnym zawieszeniu. Nie jest super, ale nie jest tragicznie. Nie ma za bardzo na co narzekać, a bardzo bym sobie ponarzekał <śmiech>... Nie ma też powodów do przesadnej radości i świętowania. Cały sezon tak się czuję. - powiedział wprost Kamil Stoch w rozmowie z portalem "skijumping.pl". Do końca sezonu pozostało już tylko pięć konkursów Pucharu Świata i po nich skoczek z Zębu będzie mógł spokojnie zastanowić się, co nie zagrało tej zimy. 

Sonda
Czy Kamil Stoch wróci jeszcze do wielkiej formy?
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał reklamowy