Chwile GROZY Kamila Stocha! Jak on to ustał?! To byłby BOLESNY upadek

2021-02-27 18:10 PSt
Kamil Stoch
Autor: Cyfra Sport Kamil Stoch

Konkurs skoków na średniej skoczni podczas Mistrzostw Świata w niemieckim Oberstdorfie wchodzi w decydującą fazę. Wiemy już jednak, że do udanych z pewnością nie zaliczy go Kamil Stoch. Lider polskiej kadry zajmie odległe miejsce, a na dodatek niewiele brakowało, aby swój drugi skok przypłacił bolesnym upadkiem.

Pochodzący z Zębu skoczek przed startem zawodów typowany był jako jeden z faworytów do końcowego triumfu. 34-latek poszybował jednak tylko na 96. metr i już po pierwszej serii było oczywiste, że w sobotnie popołudnie nie powalczy o medale (23. miejsce).

W serii finałowej niestety nie było lepiej. Stoch osiągnął identyczny rezultat co w serii pierwszej (96 metrów). Dodatkowo moment nieuwagi przy lądowaniu sprawił, że do groźnego upadku zabrakło naprawdę niewiele. Na całe szczęście najbardziej utytułowanemu z polskich skoczków w ostatniej chwili udało się opanować sytuację i ustać lądowanie.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze