Dawid Kubacki, Kamil Stoch

i

Autor: cyfrasport Dawid Kubacki i Kamil Stoch

Kiedy skoczkowie mają wolny czas

Dawid Kubacki i Kamil Stoch wieczór spędzili razem, skoczyli tam sobie wspólnie. Wszystko się wydało, kamery ich uchwyciły

2024-04-24 22:59

Od zakończenia sezonu w skokach narciarskich minął miesiąc. Dla Biało-Czerwonych sezon ów był bardzo przeciętny. Nie zamierzają się jednak ze wstydu ukrywać przed kibicami. Ci zaś już dawno wybaczyli im rozczarowania, jakich doświadczali oglądając krótsze niż zwykle loty polskich zawodników. W każdym razie Kamil Stoch i Dawid Kubacki zostali bardzo gorąco przyjęci przez fanów w… Kielcach.

Nasi wielcy mistrzowie zimowych emocji pojawili się w środowy wieczór w Hali Legionów. Szczypiorniści Industrii grali tu pierwszy mecz z SC Magdeburg w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa wzięli na niemieckich rywalach rewanż: za ubiegłoroczną porażkę w wielkim finale Champions League i za… polskich skoczków, którzy w minionych miesiącach z reguły lądowali dużo bliżej, niż ich niemieccy rywale.

Kiedy Kamil Stoch ogłosi swój nowy zespół? Dostał określony czas od PZN, z Małyszem sprawa była prostsza

Kubacki w przerwie meczu zaproszony został na parkiet, do studia Eurosportu. - Świetny doping i świetny mecz. Liczę, że druga „seria” będzie jeszcze lepsza – mówił, odwołując się do terminologii zaczerpniętej z własnej dyscypliny. Szczypiorniak nie jest mu jednak obcy. Jak przyznał, podczas studiów grywał w piłkę ręczną i doskonale zna jej reguły.

Tak mieszkają i żyją polscy skoczkowie narciarscy. Stoch w góralskim klimacie, Żyła poszedł w nowoczesność, u Kubackiego przytulnie i rodzinnie
Listen on Spreaker.
Najnowsze