Dawid Kubacki

i

Autor: AP PHOTO Dawid Kubacki

Dawid Kubacki nie może ukryć smutku. Nie ma wyboru, jest zmuszony do powrotu, jego słowa mówią wszystko

2022-05-29 21:54

Dawid Kubacki postanowił przekazać swoją smutną wiadomość. Okazuje się, że brązowy medalista olimpijski z Pekinu spędził naprawdę udane chwile w miejscu, które kojarzy się wyłącznie z klasą i luksusem. Niestety, tak dobre chwile właśnie się dla skoczka skończyły, a on sam nie ma powrotu i musi wrócić do Polski. Jego słowa mówią wszystko.

Dawid Kubacki postanowił podzielić się smutną wiadomością ze swoimi fanami. Okazuje się, że skoczek narciarski ma za sobą naprawdę udany weekend i z wielkim żalem opuszcza miejsce gdzie się teraz znajduje. Sportowiec przyznał jednak, że nie ma innego wyjścia i musi przejść do swoich obowiązków.

Popek zabrał głos po walce Pudzianowski – Materla. Krótki, dosadny wpis, mówi o szacunku

Dawid Kubacki spędził wspaniały weekend. Wszystkim pochwalił się na mediach społecznościowych

Jak się okazało, Dawid Kubacki ma za sobą naprawdę udany weekend. Medalista olimpijski z Pekinu przyznał się na mediach społecznościowych, że był obecny na Grand Prix Monako w Formule 1. Mimo deszczu, Księstwo Monako zrobiło duże wrażenie na sportowcu, a on sam miał okazję podziwiać wyjątkowo emocjonujący wyścig. Na swoich mediach społecznościowych reprezentant Polski w skokach narciarskich zasugerował, że z wielkim żalem żegna się z pięknym i luksusowym miejscem, jednak czekają na jego obowiązki w postaci pracy i szlifowania formy przed kolejnym sezonem Pucharu Świata, w którym - wszyscy mamy na to nadzieję - będzie czarował swoim wielkim talentem.

Justyna Żyła w objęciach Mariusza Wacha! Wzięła go w obroty, ostatni raz pokazała to w "Tańcu z Gwiazdami"

Aby zobaczyć zdjęcia z dzieciństwa Dawida Kubackiego, przejdź do galerii poniżej.

Dawid Kubacki świetnie bawił się w Monako, ale musi wrócić do Polski. Przed nim obowiązki

Z wypowiedzi Dawida Kubackiego możemy wyczuć żal względem zakończonego weekendu w Monako, jednak sam przyznał, że przed nim teraz dużo pracy. Miejmy nadzieję, że odpoczynek przełoży się na dobrą formę sportowca.

- Wyścig się skończył i weekend też. Czas wrócić do pracy - napisał reprezentant Polski w skokach narciarskich na swoim Instagramie.

Sonda
Czy lubisz Dawida Kubackiego?
Dawid Kubacki o zakończonym sezonie olimpijskim
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze