Mariusz Pudzianowski - Michał Materla KSW 70 Nokaut

i

Autor: KSW / materiały prasowe Mariusz Pudzianowski - Michał Materla KSW 70 Nokaut

Popek zabrał głos po walce Pudzianowski – Materla. Krótki, dosadny wpis, mówi o szacunku

2022-05-29 20:24

Mariusz Pudzianowski sprawił niemałą niespodziankę w walce wieczoru na gali KSW 70. Były strongman nie dość, że pokonał dużo bardziej doświadczonego i utytułowanego Michała Materlę, to jeszcze zrobił to w niezwykle spektakularnym stylu, nokautując rywala już w pierwszej rundzie. Gratulacje dla Pudziana spłynęły z wielu stron, a głos zabrał także Paweł Mikołajuw, czyli Popek, który walczył z Pudzianowskim kilka lat temu.

Na tę walkę fani ostrzyli sobie zęby. Mariusz Pudzianowski, który walczył z całym przekrojem różnych zawodników – od niedoświadczonych w MMA zawodników, po byłych (lub przyszłych) mistrzów różnych kategorii wagowych. Starcie z Michałem Materlą miało być dla niego jednym z największych wyzwań w karierze, mimo że na ważeniu zawodników różniło aż 16 kilogramów na korzyść byłego strongmana. Trudno porównywać osiągnięcia i doświadczenie obu zawodników w klatce, ale okazało się, że Mariusz Pudzianowski wykorzystał to, co ma najlepsze – potężny cios, którym udało mu się trafić Materlę prosto w szczękę i posłać go na deski.

Pudzianowski szczerze o tym, co myśli o walce z Khalidovem. Takich słów po KSW 70 nikt się nie spodziewał

Mariusz Pudzianowski brutalnie nokautuje Materlę. Popek reaguje

Na wygraną Mariusza Pudzianowskiego zareagowała duża część środowiska sztuk walki w Polsce, a także wielu obserwatorów na co dzień zajmujących się innymi dyscyplinami. Wszyscy byli pod wrażeniem tego, jak Pudzian pokonał Materlę. Po walce gratulacje postanowił złożyć mu także Popek, który ma krótką historię walk w MMA, a teraz bierze udział w galach freak-fightowych.

Zakulisowe nagrania z KSW 70. Tak Michał Materla schodził do szatni po nokaucie od Pudzianowskiego [WIDEO]

Mikołajuw odniósł się do wygranej Pudzianowskiego na Twitterze i Instagramie. Pogratulował on wygranej byłemu strongmanowi w krótkich, ale wymownych słowach. – Pudzian, dałeś radę. Szacun – napisał Popek. Panowie w przeszłości spotkali się w klatce i wówczas również lepszy okazał się Pudzianowski. Dla byłego strongmana była to wówczas już 16. walka, z kolei dla Popka – dopiero 4. i co ważne, pierwsza po ponad 8-letniej przerwie, więc trudno się dziwić, że lepiej poradził sobie Pudzianowski.

Popek gratuluje Pudzianowskiemu

i

Autor: Instagram Popek gratuluje Pudzianowskiemu
Juras typuje walkę Pudzianowski - Materla na KSW 70 | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze