Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/ justynazyla Wielki dzień w życiu Justyny Żyły

Justyna Żyła w objęciach Mariusza Wacha! Wzięła go w obroty, ostatni raz pokazała to w "Tańcu z Gwiazdami"

2022-05-29 17:11

Justyna Żyła postanowiła pokazać zdjęcie, które wprost odebrało mowę internautom. Okazuje się, że celebrytka znana dzięki swojemu związkowi z Piotrem Żyłą pokazała zdjęcie, na którym znajduje się w objęciach słynnego boksera, Mariusza Wacha. Takich ruchów gwiazda nie pokazywała od czasów "Tańca z Gwiazdami"!

Justyna Żyła postanowiła pochwalić się zdjęciem, które odsłania nieznane kulisy jej życia. Okazuje się, że celebrytka znana dzięki burzliwej relacji z Piotrem Żyłą pokazała swoje umiejętności, którymi czarowała w trakcie "Tańca z Gwiazdami" i to u boku samego Mariusza Wacha! Zdjęcie Żyły na mediach społecznościowych stało się prawdziwą sensacją, tego nikt nie mógł się spodziewać.

Największa gwiazda wróciła do kadry siatkarek. „Jestem zmęczona, trzeba coś wykombinować”

Justyna Żyła w objęciach Mariusza Wacha. Pokazała mu swoje umiejętności

O tym, że Justyna Żyła ma pojęcie względem tańca, mogliśmy przekonać się dzięki jej występowi w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie - mimo dużej krytyki jurorów - dotarła do dość dalekiego miejsca w programie. Teraz Żyła zaczęła uczyć tańca i to samego Mariusza Wacha. Powodem tańczenia razem mają być zaślubiny pięściarza z Dominiką Tajner, która miała przydzielić Żyle rolę świadkowej. Ten wybór nie jest przypadkowy, zważając na fakt, że panie żyją w przyjacielskich stosunkach, co zawsze podkreślały. Miejmy nadzieję, że Justyna Żyła dobrze przygotuje Wacha do pierwszego tańca i już niebawem media będą zachwycać się jego ślubem.

Przez Hazarda Real musi wydać astronomiczną kwotę. 100 mln za to, że Belg siedział na ławce, trudno w to uwierzyć

Aby zobaczyć prawdę na temat wyznania Justyny Żyły, przejdź do galerii poniżej.

Justyna Żyła zachwycona tańczeniem z Mariuszem Wachem. O wszystkim powiedziała

Justyna Żyła, podpisując zdjęcie umieszczone na portalu społecznościowym Instagram, nie mogła ukryć zachwytu względem tego, że ćwiczy z bokserem taniec, który będzie dla niego tak bardzo ważny w trakcie wesela. Trzeba przyznać, że bokser znalazł się w wyjątkowo doświadczonych rękach.

- Druhna i pan młody. Trenujemy - napisała podekscytowana Justyna Żyła.

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Mariusz Wach dołączy do KSW?! Ujawnił plany na przyszłość | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze