Dawid Kubacki relaksuje się ze swoim psem. Przesłodkie ZDJĘCIE!

2020-04-05 20:35 MC
Dawid Kubacki
Autor: East News Dawid Kubacki

Jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich Dawid Kubacki od pewnego czasu ma psa. Sympatyczny zwierzak szybko stał się jego ulubieńcem, co doskonale widać na zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie. W czasach pandemii koronawirusa nie ma mowy o długich spacerach, jednak zawsze można korzystać z pięknej pogody siedząc na balkonie.

Pies zamieszkał w domu Dawida Kubackiego w marcu. Berni z miejsca skradł serce naszego skoczka. Doskonale widać to na zdjęciu, na którym dumnie siedzi na kolanach Kubackiego. Z czasem może być z tym problem, ponieważ berneński pies pasterski może ważyć nawet 50 kilogramów.

Dawid Kubacki wywijał z żoną na weselu. Magiczny pierwszy taniec skoczka [WIDEO]

Przy okazji Kubacki zdradził zabawny szczegół. Wygląda na to, że ma w domu łasucha. "Jak się wabi?" - został zapytany w komentarzach pod zdjęciem. "W miarę standardowo Berni. Ale reaguje tylko na dźwięk karmy" - odpowiedział z przymrużeniem oka polski skoczek.

W sezonie 2019/2020 Kubacki wygrał Turniej Czterech Skoczni i zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. W sumie dziesięć razy stał na podium, w tym trzy razy na najwyższym stopniu.

Najnowsze