DRAMATYCZNE chwile Kamila Stocha: Fatalny upadek na treningu! RUNĄŁ na brzuch!

2020-10-15 13:10 JWa
Kamil Stoch
Autor: East News Kamil Stoch

Kamil Stoch robi wszystko, by jak najlepiej przygotować się do kolejnego sezonu Pucharu Świata, który rozpocznie się za nieco ponad miesiąc. Jeden z najlepszych skoczków w historii naszego kraju ostatnich szlifów nabiera na skoczni w Oberstdorfie. Po wielu próbach w poczynania Stocha wdarła się jednak rutyna, przez którą popełnił prosty błąd. Doszło do fatalnie wyglądającego upadku i fanom znad Wisły sportowiec napędził sporo stracha.

Kamil Stoch, podobnie jak inni reprezentanci Polski, do kolejnego sezonu Pucharu Świata przygotowują się w Oberstdorfie. Na niemieckich obiektach Polacy oddają mnóstwo prób, by opracować styl, pozwalający na regularne pokonywanie przeciwników. Po dłuższym zgrupowaniu w ich poczynania wkrada się jednak pewnego rodzaju znużenie. Przekonał się o tym Kamil Stoch. Jeden z jego skoków mógł bowiem zakończyć się poważną kontuzją. W rozmowie z TVP Sport sam zainteresowany przekazał, że zabrakło mu po prostu koncentracji. Skoczek z Zębu przez to popełnił prosty błąd i runął na ziemię. Wystarczyła sekunda!

OGROMNE CIERPIENIE młodego skoczka. PRZEOKROPNY ból i zniszczone marzenia

Kamil Stoch dość dokładnie wszystko relacjonował. Na szczęście naszemu asowi reprezentacji w skokach nic poważnego się nie stało. - Wynik jest 1:0 dla trawy. Przejechałem się na brzuchu - skomentował sportowiec z dużym dystansem do siebie, szczególnie w obliczu tak ryzykownego wydarzenia. Najbliższy start czeka go bowiem już w najbliższy weekend.

SEKRETNA sesja zdjęciowa Justyny Kowalczyk po ślubie. Mogła się wkurzyć, gdy przeszkodził mąż! [ZDJĘCIE]

W czwartek Kamil Stoch i jego koledzy z reprezentacji Polski w skokach zakończą zgrupowanie w Oberstdorfie i wrócą do kraju. W najbliższy weekend czekają ich zmagania na mistrzostwach Polski w Szczyrku.

To ZDJĘCIE żony Kamila Stocha wywoła wielką BURZĘ?! Polacy robią z tego WIELKĄ AFERĘ [ZDJĘCIA]

Kamil Stoch o zawodach w Wiśle: "Ta przerwa zrobiła mi dobrze"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze