OGROMNE CIERPIENIE młodego skoczka. PRZEOKROPNY ból i zniszczone marzenia

2020-10-13 19:39 dko
Domen Prevc
Autor: Cyfra Sport Domen Prevc

Zimowy sezon zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem odbędzie się inauguracja Pucharu Świata w skokach narciarskich. Dlatego zawodnicy są na ostatniej prostej, jeśli chodzi o szlifowanie formy. Niestety ogromnego pecha ma 21-letni Domen Prevc. Reprezentant Słowenii może nie zdążyć wykurować się na początek sezonu, a wszystko przez bolesną kontuzję.

Dokładnie 21 listopada ma się odbyć pierwszy konkurs Pucharu Świata w sezonie 2020/21. Będzie on obfitował w wiele ważnych wydarzeń, bo jeszcze w 2020 roku odbędą się mistrzostwa świata w lotach, przeniesione z ubiegłego sezonu, a na przełomie lutego i marca 2021 roku dojdzie do mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym. I to właśnie na te imprezy trenerzy chcą przygotować szczyt formy swoich podopiecznych. Problem z tym może mieć natomiast Domen Prevc. Słoweniec znajduje się w trudnym okresie swojej kariery. A na domiar złego nie sprzyja mu los.

Poznaliśmy ŚLUBNĄ TAJEMNICĘ Justyny Kowalczyk. Biust trzymała siateczka z Dubaju

Marcin Wrzosek o SEKSIE przed walką, NAJMANIE i SKANDALU na gali FEN [Arena Koloseum #7]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

21-letni zawodnik w minionym sezonie radził sobie kiepsko, tylko pięciokrotnie udawało mu się kończyć zmagania w czołowej dziesiątce zawodów. W dodatku w mistrzostwach Słowenii zajął dopiero 24. miejsce. Teraz może natomiast opuścić początek obecnego sezonu. Wszystko przez bolesną kontuzję, jakiej doznał na jednym z ostatnich treningów.

Justyna Kowalczyk UDERZA w Gowina bez hamulców. Co za niespodziewany CIOS [ZDJĘCIE]

Podczas zajęć skoczkowie mieli za zadanie przeskakiwać nad płotkami. Prevc niefortunnie zahaczył o przeszkodę i z dużym impetem upadł na podłoże. Upadku nie wytrzymała ręka skoczka, która została złamana. - Czeka go półtora miesiąca indywidualnych treningów - powiedział Gorazd Bertoncelj w portalu siol.net. Kontuzja może wpłynąć na dalsze losy młodego zawodnika, który zdecydowanie obniżył swoje loty.

Najnowsze