Marcelina Ziętek bzykała na plaży

i

Autor: Instagram / Marcelina Ziętek Marcelina Ziętek bzykała na plaży

Dziewczyna Piotra Żyły bzykała ochoczo po plaży! Przecieramy oczy ze zdumienia

2021-05-26 10:54

Trwa okres przerwy w świecie skoków narciarskich. Skoczkowie wykorzystują to na złapanie relaksu przed startem przygotowań do jak zawsze pasjonującego sezonu 2021/2022. Na pełnych obrotach pracują natomiast ich partnerki. Można się o tym przekonać na przykładzie ukochanej Piotra Żyły, Marceliny Ziętek. Tym razem ujrzeliśmy ją w zupełnie nowym wydaniu - widząc to można naprawdę przecierać oczy ze zdumienia!

Wyjątkowy sezon

Piotr Żyła ubiegły sezon w skokach narciarskich bez wątpienia będzie wspominał wyjątkowo. Udało mu się bowiem wywalczyć mistrzostwo świata na skoczni normalnej w Oberstdorfie. Ten sukces był tym bardziej piękny, że mało kto się go spodziewał. Tuż po pokazaniu klasy w Niemczech, zewsząd do skoczka zaczęły napływać gratulacje. Swoje wzruszenie w mediach społecznościowych wyraziła także Marcelina Ziętek, uczyniła to jednak w sposób bardzo subtelny. Para nie afiszuje się swoim uczuciem w mediach społecznościowych. Nie ma jednak cienia wątpliwości, że w życiu realnym pomiędzy kobietą a mężczyzną panuje znakomita relacja. Tym bardziej zatem fani skoków narciarskich chętnie spoglądają także i na to, co dzieje się u Marceliny Ziętek w jej życiu zawodowym.

Robert Lewandowski nie wziął udziału w porannym treningu reprezentacji Polski! Wiemy co się stało

A ono upływa pod znakiem realizowania się w aktorstwie i modelingu. Marcelina Ziętek postanowiła się podzielić kolejnymi materiałami ze swojej pracy, tym razem nawiązując do... pszczoły! O co chodzi konkretnie? Szczegóły znajdziecie w poniższej galerii zdjęć!

Mariusz Pudzianowski brutalnie wyjaśnił narzekacza! Poszło mu w pięty

Bartosz Zmarzlik o ojcostwie: Maleństwo daje mi wiele motywacji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze