Mariusz Pudzianowski

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski brutalnie wyjaśnił narzekacza! Poszło mu w pięty

2021-05-26 9:46

Choć lata przemijają, to tego samego z całą pewnością nie można powiedzieć o karierze Mariusza Pudzianowskiego! Były strongman może liczyć na ogromną rzeszę swoich fanów, którzy regularnie śledzą jego poczynania - tak jeśli chodzi o wyzwania sportowe, jak i o życie na innych płaszczyznach. "Pudzian" często też wchodzi ze swoimi fanami w interakcje za pomocą mediów społecznościowych. Teraz postanowił postąpić podobnie!

Kolejne wyzwanie

Mariusz Pudzianowski to prawdziwa legenda polskiego sportu. Przez lata startów w zawodach przeznaczonych dla najsilniejszych ludzi na świecie zyskał ogromną rzeszę swoich fanów. Nic zatem dziwnego, że "Pudziana" nie opuszcza motywacja do dalszego podnoszenia sobie sportowej poprzeczki, mimo że osiągnął już bardzo wiele. W marcu nie wypaliła jego walka w formule MMA z senegalskim "Bombardierem", jako że zawodnik z Afryki nabawił się ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i musiał zrezygnować z pojedynku. Już w najbliższych dniach jednak Pudzianowski będzie walczył z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim. Potyczka ta z pewnością będzie miała także charakter nostalgiczny, jako że obaj wojownicy stanowią prawdziwe legendy polskiego sportu. Kto wyjdzie zwycięsko?

Dantejskie sceny przed finałem Ligi Europy w Gdańsku! Zaatakowali kibiców Manchesteru United i uciekli. Przy okazji zdemolowali też lokal [WIDEO]

Przekonamy się już wkrótce, natomiast obecnie możemy śledzić chociażby aktywność Mariusza Pudzianowskiego w sieci. Były strongman nie daje tam o sobie zapomnieć. Tym razem wziął na celownik... narzekacza! O co poszło? Szczegóły w poniższej galerii zdjęć!

Artur Szpilka jakiego nie znacie! Tych zdjęć z dzieciństwa nie widzieliście! [GALERIA]

Młoda nadzieja polskiego boksu celuje w medal na olimpiadzie | Andrzej Kostyra
Najnowsze