Kibice Manchesteru United zaatakowani przed finałem Ligi Europy w Gdańsku

i

Autor: Twitter/ polczyk_foto screen Kibice Manchesteru United zaatakowani przed finałem Ligi Europy w Gdańsku

Dantejskie sceny przed finałem Ligi Europy w Gdańsku! Zaatakowali kibiców Manchesteru United i uciekli. Przy okazji zdemolowali też lokal [WIDEO]

2021-05-26 8:18

Finał Ligi Europy oraz Ligi Mistrzów to prawdziwe święto dla niemal wszystkich kibiców piłki nożnej na świecie, a możliwość goszczenia u siebie najlepszych drużyn rozgrywek to prawdziwy zaszczyt. W tym roku organizacja finału Ligi Europy przypadła Polsce, a mecz zostanie rozegrany na stadionie w Gdańsku. Kibice Manchesteru United nie będą jednak dobrze wspominać nocy przed finałem. Brytyjczycy zostali bowiem zaatakowani na Długim Targu, a napastnicy przy okazji zdemolowali również ogródek należący do restauracji.

Do zakończenia obecnego sezonu zostały już tylko dwa najważniejsze mecze, czyli finał Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Dla niemal wszystkich fanów futbolu na świecie jest to prawdziwa gratka, a organizacja jednego z finałów to niesamowity zaszczyt. Polacy więc mogli czuć się dumni z tego, że po raz kolejny organizacja ostatniego meczu Ligi Europy i goszczenie w Gdańsku Manchesteru United oraz Villarreal przypadło właśnie im. Niestety jednak, sympatycy pierwszej z tych drużyn z pewnością nie będą zbyt dobrze wspominać nocy tuż przed rozgraniem finału Ligi Europy. Do Internetu trafiło nagranie, na którym widać, jak grupa Polaków z niewiadomych przyczyn zaatakowała ludzi siedzących w ogródku jednej z restauracji na Długim Targu w Gdańsku. 

Kibice Manchesteru United zaatakowani w Gdańsku

Do zdarzenia doszło ok. godziny 22:00, we wtorek 25 maja. Jak widzimy na nagraniu, grupa osób wykrzykująca coś w kierunku osób siedzących w restauracji, nagle ruszyła na kibiców Manchesteru United, demolując przy tym całkowicie ogródek należący do lokalu. Całość relacjonowała roztrzęsiona kobieta, która wyraźnie nie mogła uwierzyć w to, co przed chwilą zobaczyła. Zaatakowani kibice nie kryli swojego zdziwienia całym zajściem. -  W ruch poszło szkło. Nie wiedziałem, co się dzieje. Dostałem jakimś odłamkiem. Siedzieliśmy spokojnie, nie umiem zebrać myśli. To był moment - wyznał w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Jacob, jeden z zaatakowanych kibiców. 

UEFA zrzuciła prawdziwą bombę! Chodzi o Superlige, trzy kluby mogą mieć poważne problemy

Jan Tomaszewski o przyjeździe WAGs na kadrę: Czy Lewandowski nagle pójdzie pić alkohol z żoną? | Futbologia
Sonda
Kto wygra Ligę Mistrzów w sezonie 2020/2021?
Najnowsze