Robert Lewandowski nie wziął udziału w porannym treningu reprezentacji Polski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski nie wziął udziału w porannym treningu reprezentacji Polski

Robert Lewandowski nie wziął udziału w porannym treningu reprezentacji Polski! Wiemy co się stało

2021-05-26 10:36

Zgrupowanie reprezentacji Polski przed Euro 2021 w Opalenicy rozpoczęło się tuż po zakończeniu klubowych rozgrywek, w miniony poniedziałek. Pomimo tego, że reprezentacji Polski dopiero od dwóch dni znajdują się na zgrupowaniu, media obiegła informacja, według której Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Kamil Jóźwiak, Maciej Rybus, Jakub Moder oraz Paweł Dawidowicz nie wzięli udziału w porannym treningu Biało-czerwonych. Powodem takiego stanu rzeczy były m.in. lekkie dolegliwości po otrzymaniu szczepionki.

Piłkarze polskiej reprezentacji rozpoczęli już przygotowania do Euro 2021 i w miniony poniedziałek, 24 maja udali się do Opalenicy, gdzie szeroka kadra powołana przez trenera Paulo Sousę będzie przygotowywać się do nadchodzących mistrzostw Europy oraz walczyć o wyjazd na Euro 2021. Tuż po przybyciu na zgrupowanie reprezentacji Polski, Robert Lewandowski został zapytany przez dziennikarzy o swój stosunek do szczepienia przciwko COVID-19 oraz tego, czy przyjmie swoją dawkę szczepionki. Ostatecznie Robert Lewandowski zdecydował się zaszczepić tuż przed Euro 2021, wraz z innymi zawodnikami reprezentacji Polski. Jak się okazało, "Lewy" wraz z kilkoma innymi zawodnikami Biało-czerwonych nie wziął udziału w porannym, środkowym treningu reprezentacji Polski. 

Lewandowski opuścił poranny trening

Jak donosi Tomasz Włodarczy z portalu meczyki.pl, Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Kamil Jóźwiak, Maciej Rybus, Jakub Moder oraz Paweł Dawidowicz nie pojawili się na porannym treningu reprezentacji Polski, z powodu lekkich dolegliwości po szczepionce oraz ze względu na zajęcia z fizjoterapeutami. Problemy kadrowiczów nie wydają się jednak na tyle poważne, aby mieli oni opuścić także pozostałe treningi zaplanowane przez trenera Paulo Sousę. Więcej informacji w tej sprawie z pewnością pojawi się w najbliższych godzinach. 

Anna Lewandowska nie chciała już dłużej czekać. Wyrwała się przed szereg, żeby tylko zobaczyć męża! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Raport z Opalenicy: drugi dzień zgrupowania

Ostatnie szlify przed Euro 2021

Reprezentacja Polski już za kilka dni zagra pierwsze spotkanie towarzyskie w ramach przygotowań do Euro 2021. Biało-czerwoni 1. czerwca zmierzą się z reprezentacją Rosji, a tydzień później zagrają z Islandią. Z tej wiadomości mogą ucieszyć się kibice Lewandowskiego i spółki, ponieważ stadion podczas obu spotkań będzie mógł być zapełniony w 50 %. Oznacza to, że pierwszy raz od bardzo dawna, fani reprezentacji Polski będą mogli obejrzeć swoich ulubieńców na żywo. Tuż po tych meczach, piłkarze prowadzeni przez Paulo Sousę rozpoczną swoje zmagania na Euro 2021. 

Zbigniew Boniek ocenił szansę Polaków na Euro 2021. Jego słowa mówią wszystko, Polacy muszą spełnić jeden warunek

Sonda
Ile bramek na Euro 2020 strzeli Robert Lewandowski?
Najnowsze