Robert Lewandowski i szczepienie przed Euro 2021

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski i szczepienie przed Euro 2021

Wiemy, czym Robert Lewandowski zaszczepił się przeciwko COVID-19! Kapitan reprezentacji Polski poszedł w ślady kolegów przed Euro 2021

2021-05-25 16:18

Temat szczepień przeciwko COVID-19 przewija się w przestrzeni publicznej regularnie i musiał pojawić się również przy okazji zgrupowania reprezentacji Polski w Opalenicy, które odbywa się tuż przed rozpoczęciem Euro 2021. Wielu podopiecznych trenera Paulo Sousy, jak i sam selekcjoner Biało-czerwonych zdecydowali się przyjąć dawkę preparatu i wśród nich znalazł się także Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski otrzymał jednodawkową szczepionkę firmy Johnson & Johnson.

W ostatnich tygodniach, a nawet miesiącach wiele mówiło się o szczepieniach przeciwko COVID-19 nie tylko mieszkańców Polski, ale również zawodników, którzy mają reprezentować biało-czerwone barwy na kolejnych turniejach. "Super Express" rozpoczął nawet akcję "Zaszczepcie olimpijczyków", która przyniosła korzyści i pozwoliła wielu zawodnikom na nowo mieć nadzieję na wyjazd oraz walce o medale podczas nadchodzącej olimpiady. Przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy 2021 dyskusja o szczepieniach piłkarzy znów pojawiła się w przestrzeni publicznej i po tym, jak na przyjęcie swojej dawki preparatu przed kilkoma tygodniami zdecydował się Paulo Sousa, kolejni reprezentacji Polski również zdecydowali się zaszczepić przed rozpoczęciem Euro 2021. Wśród zdecydowanych zawodników znalazł się również Robert Lewandowski. 

Lewandowski zaszczepił się przed Euro 2021

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej Roberta Lewandowskiego, dziennikarze zapytali kapitana reprezentacji Polski również o jego stosunek do szczepień. O ile jeszcze wtedy Robert Lewandowski wydawał się nie do końca zdecydowany co do tego, czy powinien przyjmować preparat, to jak donosi portal "WP Sportowe Fakty", już we wtorek "Lewy" dołączył do grupy zaszczepionych piłkarzy. Kapitan polskiej kadry przyjął jednodawkowy preparat marki Johnson & Johnson, podobnie jak jego koledzy z reprezentacji. 

Arkadiusz Milik udostępnił tajemniczy wpis! Co z jego przyszłością?

Jan Tomaszewski MIAŻDŻY Paulo Sousę. "To SKANDAL! Nie rozumiem tego, że..." | Futbologia

Ostatnie przygotowania przed Euro 2021

W poniedziałek 24 maja maja, reprezentacja Polski rozpoczęła zgrupowanie w Opalenicy, które będzie ostatnim przystankiem przed rozpoczęciem zmagań na Euro 2021. Po kilku dniach treningów, ekipę prowadzoną przez trenera Paulo Sousę czekają dwa mecze towarzyskie, 1. czerwca z Rosją oraz 8. czerwca z Islandią. Później reprezentacja Polski rozegra trzy spotkania fazy grupowej Euro 2021, ze Słowacją 14. czerwca w Sankt Petersburgu, z Hiszpanią 19. czerwca w Sewilli oraz ze Szwecją cztery dni później, ponownie w rosyjskim mieście. 

Sławomir Peszko powiedział o szansach Polki na Euro 2021. Padły mocne słowa, brak litości dla kolegów 

Sonda
Czy Polska wygra EURO 2021?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze