Arkadiusz Milik w barwach Marsylii

i

Autor: AP photo Arkadiusz Milik w barwach Marsylii

Arkadiusz Milik udostępnił tajemniczy wpis! Co z jego przyszłością?

2021-05-25 14:43

Arkadiusz Milik w ledwie kilka miesięcy stał się gwiazdą Olympique Marsylia i swoimi bramkami wydatnie przyczynił się do zajęcia przez ten zespół 5. miejsca w Ligue 1, dającego prawo do gry w Lidze Europy. Fani marsylskiego klubu są zachwyceni Polakiem i chcieliby, aby pozostał on w klubie przynajmniej na kolejny sezon. Francuskie media sugerują, że tak właśnie będzie, jednak ostatni wpis 27-latka na Twitterze przeraził fanów, którzy obawiają się, że Milik będzie chciał lada chwila opuścić klub.

Arkadiusz Milik w pierwszej części sezonu 2020/2021 nie grał wcale. Właściciel SSC Napoli, Aurelio De Laurentiis, mścił się na Polaku za to, że ten nie chciał przedłużyć umowy i zadecydował, że dopóki nie znajdzie się chętny na jego wykupienie, będzie on siedział na trybunach. Latem Milikowi nie udało się opuścić Neapolu, na szczęście jednak zimą do porozumienia z „Azzurrimi” doszedł Olympique Marsylia, który wypożyczył Polaka na dwa lata z obowiązkiem wykupu. Już pierwsza runda, w której Polak wystąpił w 15 spotkaniach Ligue 1 i strzelił 9 goli, pokazała, że wciąż jest on bardzo dobrym zawodnikiem. Fani francuskiego zespołu mogą cieszyć się ze skuteczności 27-latka, ale od razu zaczęli obawiać się, że za chwilę wykupi go inny, bogatszy klub. Plotki w tej sprawie nie cichną, a ostatnim wpisem na Twitterze Milik tylko je podsycił.

Raport z Opalenicy: Pierwszy dzień zgrupowania

Francuzi pewni pozostania Milika w Marsylii

Całkiem niedawno francuskie „RMC Sport” poinformowało, że Arkadiusz Milik świetnie czuje się w Marsylii oraz Ligue 1 i pozostanie we Francji jeszcze na kolejny sezon. Zdaniem tego źródła decyzję tę może zmienić jedynie wpłynięcie oferty „nie do odrzucenia”. Wiadomo, że Polakiem interesują się włoskie zespoły takie jak Juventus czy AS Roma, które z pewnością mogłyby pozwolić sobie na większy wydatek i sprowadzić 27-latka do siebie. Obawy wśród kibiców, że tak właśnie się stanie, wywołał niedawny wpis Milika na Twitterze.

Arkadiusz Milik udostępnił tajemniczy wpis

Polski napastnik, który obecnie przebywa w Opalenicy na zgrupowaniu reprezentacji Polski, udostępnił niedawno na swoim Twitterze post, który wywołał niemałe zamieszanie. – Jak tylko tu przyjechałem, od razu zrozumiałem, jak ważny jest ten klub i ta koszulka. Zakwalifikowanie się do Ligi Europy to dobry wynik, a ja zawsze starałem się dawać z siebie wszystko. Chcę podziękować moim kolegom z drużyny, klubowi, a przede wszystkim kibicom, którzy sprawili, że poczułem się jak w domu – napisał Arkadiusz Milik.

Wielu fanów odebrało ten przekaz jako swoiste pożegnanie z Olympique Marsylia i w komentarzach pojawiło się wiele wpisów, namawiających Milika do pozostania w marsylskim zespole. Niestety, najpewniej jeszcze długo pozostaną oni w niepewności, ponieważ Polak w tej chwili w 100 procentach skupia się na nadchodzącym Euro 2021 i jego przyszłość wyjaśni się po zakończeniu turnieju.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze