Ewa Bilan-Stoch, Kamil Stoch

i

Autor: SE Ewa Bilan-Stoch, Kamil Stoch

Jasne słowa

Ewa Bilan-Stoch nie ma lekko z mężem. Zdradziła prawdę o relacji z Kamilem, wyrzuciła to z siebie w trudnym momencie

2023-02-06 13:09

Ewa Bilan-Stoch jak mało kto zna Kamila Stocha. Od wielu lat stanowi najbliższe wsparcie męża i przeżywa z nim zarówno wzloty, jak i upadki. Po obiecującym przełomie roku polski skoczek ponownie zmaga się z problemami na skoczni i nie ma mowy o dobrym humorze. To odbija się też na jego kibicach, zwłaszcza tych najbliższych. W trudnym momencie Ewa Bilan-Stoch zdradziła, że nie ma lekko z mężem.

Ewa Bilan-Stoch wyszła za Kamila jeszcze zanim ten odniósł pierwsze zwycięstwo w Pucharze Świata. Teraz ma ich na koncie 39, ale od pewnego czasu nie może przebić bariery, na której zatrzymał się również Adam Małysz. Nie zmienia to faktu, iż jego ukochana była przy nim na początku kariery, w trakcie największych sukcesów, a także jest z nim w najtrudniejszych momentach. Miłośniczka fotografii wspiera męża na każdym kroku i teraz ponownie będzie musiała dodać mu otuchy. Trzykrotny mistrz olimpijski został wycofany ze składu na Puchar Świata w Lake Placid i ma spędzić spokojny czas w domu. Sam Stoch nie ukrywa, że trochę wolnego z najbliższymi ma pomóc mu wyczyścić głowę i przywrócić radość ze skakania. Te pozytywne emocje, których zabrakło w Bad Mitterndorf i Willingen.

Ewa Bilan-Stoch nie ma lekko z mężem. Zdradziła prawdę o relacji z Kamilem

Dwa ostatnie weekendy PŚ były niezwykle trudne dla kibiców Stocha. Jeden z najlepszych skoczków w historii niesamowicie męczył się na skoczni, a kulminacja miała miejsce podczas kwalifikacji do drugiego konkursu w Willingen, gdzie Polak sensacyjnie nie przebrnął kwalifikacji. Mordęga 35-latka przekłada się też na jego kibiców, którzy nie ukrywali smutku w mediach społecznościowych. Ich reakcje poruszyły nawet Bilan-Stoch, która nie słynie ze szczególnej aktywności na Twitterze, jednak po słabszym występie męża na Muhlenkopfschanze odniosła się do jednego z tweetów.

Kamil Stoch wypowiedział słowa, które mogą wywołać dreszcze. Po dramacie w Willingen powiedział o końcu kariery, nie gryzł się w język

"Przecież wszystko już było dobrze i miało być tylko lepiej, zaryczę się zaraz... Bycie Stocharą [fanką Stocha - red.] jest jakieś za trudne" - napisała jedna z internautek. 38-letnia żona skoczka w jednym zdaniu się z nią zgodziła i jednocześnie ją pocieszyła. "Trudne, ale warto" - odpisała Bilan-Stoch, dodając do tego wpisu emotikon z uśmiechem. Wybranka serca Stocha z pewnością najlepiej wie, ile wysiłku kosztuje trzymanie kciuków za "Orła z Zębu" i najmocniej odczuwa jego wzloty i upadki. Teraz ponownie przeżywa sportowy dołek męża, ale dała jasny przekaz - nie traci w niego wiary. W poniższej galerii zobaczysz, jak wyglądał ślub Ewy Bilan-Stoch i Kamila Stocha:

Sonda
Czy Kamil Stoch wróci jeszcze do wielkiej formy?
Małysz czy Stoch. Kto jest lepszy? Kibice w Zakopanem zdecydowali!
Listen on Spreaker.
Najnowsze