Fanka brzydko wytknęła Stochowi, ile zarobił! Tysiące pokładały się ze śmiechu po inteligentnej ripoście skoczka

2021-06-08 14:54
Kamil Stoch
Autor: AP PHOTO Kamil Stoch

Kamil Stoch jest jednym z aktywniejszych skoczków w mediach społecznościowych. Skoczek regularnie pokazuje nie tylko treningi czy relacje z zawodów, ale także fragmenty swojego życia prywatnego. Niestety, nie wszyscy potrafią docenić jego sukcesy. Wiele osób uwielbia zaglądać do cudzego portfela. Jedna z "fanek" postanowiła wytknąć skoczkowi jego zarobki. Stoch nie raz i nie dwa pokazał, że jest inteligentny i znakomicie zripostował niepotrzebny komentarz.

Lata znakomitych startów w Pucharze Świata i innych najważniejszych imprezach w skokach narciarskich popłaciły! Kamil Stoch w trakcie kariery miał okazję zarobić gigantyczne pieniądze. Polski skoczek prowadzi także własny biznes. Na swój sukces ciężko zapracował sobie latami pracy i mocnych treningów. Zaglądanie w portfel tak skromnego zawodnika jest zdecydowanie nie na miejscu. A i tak nie brakuje fanów, którzy próbują wytykać zarobki skoczkowi w najbardziej złośliwy z możliwych sposobów! Jedna z kibicek spotkała się z mocną ripostą naszego skoczka. Tysiące zaśmiewały się po ripoście zawodnika.

Zobacz także: Gdy zobaczyliśmy, jak w ciąży katuje się Justyna Kowalczyk, pospadaliśmy z krzeseł. Straszna męka w wielkim upale

Pani Małgorzata uderzyła w Kamila Stocha pisząc o jego zarobkach pod najnowszym wpisem lidera kadry.

"Ale ile forsy zarobi, to się w pale nie mieści" - napisała fanka.

Ponad tysiąc osób zareagowało na komentarz. Mnóstwo z reakcji przepełnionych było złością. Inni śmiali się z komentarza.

Co ciekawe, zareagował na niego sam Kamil Stoch, który postanowił odpisać hejterce.

Zobacz także: Po latach wyszło na jaw jak wygląda małżeńskie życie Kamila Stocha. Gdy to się dzieje, nawet nie śpi z Ewą Bilan-Stoch

- Akurat mamy nabór do sekcji skoków w Klub Sportowy Eve-nement Zakopane zapraszam" - napisał polski skoczek.

Ten komentarz Kamila Stocha wywołał ok. dziesięciu tysięcy reakcji. Fani pokładali się ze śmiechu, gdy zobaczyli te słowa napisane przez naszego gwiazdora sportu. Zawodnik szybko ukrócił dyskusję, kolejny raz inteligentnie "wyjaśniając" hejterów.

Wielu kibiców zapomina, ile ciężkiej pracy bez gwarancji sukcesu wkładają w swoją karierę sportowcy. Kamil Stoch zrobił to w najlepszy, możliwy sposób. Nie zostaje nic innego jak tylko przyklasnąć mu w dłonie.

Raport z Opalenicy. Ostatni test Polaków, chwila prawdy dla Milika
Kamil Stoch zaorał hejterkę
Autor: Facebook ZRZUT EKRANU Kamil Stoch zaorał hejterkę
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze