Gdy zobaczyliśmy, jak w ciąży katuje się Justyna Kowalczyk, pospadaliśmy z krzeseł. Straszna męka w wielkim upale

2021-06-07 13:48
Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli
Autor: Instagram / justyna.kowalczyk.tekieli Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli

Justyna Kowalczyk już zdążyła zasłynąć tym, że nawet po zakończeniu kariery jest bardzo aktywna fizycznie. Okazuje się, że jej podejścia do zajęć nie zmieniło nawet to, że była biegaczka narciarska zaszła w ciążę! Zaskakująca informacja o tym, że Justyna Kowalczyk i jej mąż, Kacper Tekieli, spodziewają się dziecka, pojawiła się w połowie maja. Od tego czasu „Królowa Nart” udostępniła wiele materiałów, na których pokazuje, że nawet stan błogosławiony nie powstrzymuje jej przed kolejnymi wyzwaniami. Teraz Justyna Kowalczyk podzieliła się nagraniem z niezwykle wyczerpującego treningu.

Justyna Kowalczyk stara się wypośrodkować kontakt z fanami oraz ochronę życia prywatnego. Była biegaczka narciarska publikuje wiele materiałów w swoich mediach społecznościowych, jednak sprawy prywatne bardzo często pozostają u niej tajemnicą. Tak było w przypadku ślubu z Kacprem Tekieli, gdy wszyscy dowiedzieli się o nim już po fakcie i podobnie było z informacją, że para doczeka się pierwszego dziecka. Dopiero w połowie maja na zdjęciach w mediach społecznościowych mogliśmy dostrzec wyraźny, ciążowy brzuszek polskiej mistrzyni. Okazuje się, że ciąża wcale nie przeszkadza Justynie Kowalczyk intensywnie trenować.

Półnaga Justyna Kowalczyk odsłania ciążowy brzuch. Tak odważnego zdjęcia jeszcze nie było. Ekstremalne tło. WIĘCEJ W GALERII:

Justyna Kowalczyk nie wzbrania się przed aktywnością fizyczną

Jeśli prześledzi się ostatnie miesiące w mediach społecznościowych Justyny Kowalczyk to można zobaczyć, że w trakcie ciąży bardzo często wybierała się ona na górskie wycieczki ze swoim mężem lub trenowała biegi narciarskie. Nawet teraz, gdy ciążowy brzuszek jest już bardzo widoczny i z pewnością jest coraz większym obciążeniem, Justyna Kowalczyk intensywnie trenuje. Fani niezwykle żywiołowo zareagowali na najnowsze nagranie, które pokazuje, że mistrzyni olimpijska nie zamierza się oszczędzać!

Justyna Kowalczyk w ciąży katuje się treningiem w upale

Z pewnością aktywność fizyczna w trakcie ciąży jest wskazana, ponieważ pomaga ona utrzymać w zdrowiu organizm kobiety. Warto jednak zauważyć, że wszystko zależy od wielu indywidualnych czynników i dobór ćwiczeń musi być zrównoważony. Justyna Kowalczyk, która przez większość życia intensywnie trenowała, z pewnością może pozwolić sobie na więcej, choć nagranie, gdzie Justyna Kowalczyk wjeżdża na nartorolkach na stromy podjazd i tak budzi wielki podziw. - Gdy byłam zawodniczką, biegałam z kamizelka z obciążeniem (10kg). Odcinki. Dziś odczucia podobne, tylko wysiłek ciągły – napisała Justyna Kowalczyk.

Pod nagraniem pojawiło się wiele życzliwych komentarzy skierowanych pod adresem Justyny Kowalczyk. „Kobieca siła”, „Świetna forma i świetnie pani wygląda”. „Szalejesz kochana, szalejesz”, „Pani Justyno, pani jest niesamowita” pisali zachwyceni fani pod nagraniem udostępnionym przez byłą biegaczkę narciarską.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze