Gdy Adam Małysz pokazał to zdjęcie z żoną, fani aż oniemieli. Prawdziwy blask, ciężko to ukryć

2021-11-06 18:45

Wiele prognoz pogody mówi, że piękna polska jesień powoli dobiega końca, a przed nami zdecydowanie gorszy okres i mniej szans na spacery w pełnym słońcu. Dlatego warto korzystać, póki można. Wydaje się, że właśnie z takiego założenia wyszedł Adam Małysz wraz z żoną. Legendarny skoczek pochwalił się zdjęciami z ukochaną, a kibice nie mogli powstrzymać się przed komplementami.

Końcówka października i początek listopada były bardzo łaskawe, jeśli chodzi o warunki atmosferyczne. Te bardziej przypominały wiosnę niż jesień i można było cieszyć się czasem spędzanym na świeżym powietrzu. Przed nami zdecydowanie gorszy okres i spacerów może być zdecydowanie mniej. Ostatnie podrygi pięknej jesieni wykorzystał również Adam Małysz, który z żoną Izabelą wybrał się wycieczkę.

Wiatr podwiewał sukienkę Karoliny Małysz i… widok zapierający dech w piersiach, wszystko się nagrało

Adam Małysz pokazał wyjątkowe zdjęcie. Fani zachwyceni

Dla legendarnego skoczka nadchodzi bardzo pracowity okres. Pod koniec listopada rozpocznie się Puchar Świata w skokach narciarskich, a Małysz jako dyrektor ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej będzie zapewne obecny na wielu konkursach. Czeka go więc wiele podróży i zajętych weekendów, a co za tym idzie, mniej czasu spędzanego w domu.

Adam Małysz stanie przed kamerami TVN i... Zrobi się ciekawie. Wyciekły ważne informacje. Szykuje się wielkie show

Zapewne również dlatego teraz stara się poświęcić rodzinie. Adam Małysz w mediach społecznościowych pochwalił się fotografiami z wycieczki po rodzinnych okolicach. - Ostatnie jesienne podrygi. Wraz z małżonką wybraliśmy się kilka dni temu na spacer po naszej pięknej Wiśle - czytamy we wpisie legendarnego skoczka.

Izabela Małysz z mężem. Ukochana skoczka wygląda olśniewająco

- O tej porze roku jest tu na prawdę kolorowo. A wy jak spędzacie wolne listopadowe poranki? - zapytał fanów Małysz w opisie do dwóch fotografii, które opublikował. Na drugim zdjęciu wraz z małżonką pozują na tle przepięknego, jesiennego krajobrazu okolic Wisły. Izabela Małysz w przyciemnianych okularach i kapeluszu wyglądała olśniewająco.

Takiego samego zdania są fani, którzy nie mogli powstrzymać się przed komplementami pod adresem małżeństwa. - Pięknie wyglądacie, pozdrawiam - czytamy w jednym z komentarzy. - Piękna para na tle jesiennych widoków - napisała inna fanka Adama Małysza. Zdjęcie z Izabelą jako drugie w poście poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze