Gdy Izabela Małysz pokazała to zdjęcie, fani nie mogli wyjść z podziwu. Zachwycające obrazki, po prostu wow

2022-01-05 20:01
Izabela Małysz
Autor: Instagram/ izamalysz Izabela Małysz

Jeszcze do niedawna Izabela Małysz starała się unikać medialnego rozgłosu i informacje o niej pojawiały się albo przy okazji artykułów z Adamem Małyszem, albo wcale. Sytuacja zmieniła się kilka miesięcy temu, a powodem tego był udział w tanecznym show. Teraz fani chętniej obserwują jej media społecznościowe, gdzie pojawia się niekiedy sporo zachwycających zdjęć. Tak też było ostatnim razem.

Adam Małysz niezmiennie od wielu lat pozostaje postacią doskonale rozpoznawalną w świecie polskiego sportu. Orła z Wisły kojarzą również osoby, które na co dzień niekoniecznie interesują się skokami narciarskimi. Ale Małysz stał się ikoną i ten status zachowuje do dzisiaj. Wiążę się to z ogromną popularnością byłego skoczka, a zainteresowanie przenosi się również na jego najbliższych.

Michal Doleżal postawił sprawę jasno. Uciął wszelkie spekulacje, wiadomo, co stanie się w najbliższej przyszłości

Izabela Małysz pokazała zdjęcie. Internauci zachwyceni

Mowa tu przede wszystkim o Izabeli i Karolinie Małysz. Żona i córka wybitnego sportowca musiały przyzwyczaić się do życia na świeczniku. Kibice chętnie dowiadywali się o sprawach prywatnych Małysza, ale tych informacji zazwyczaj nie było dużo. Sama Iza Małysz dbała o to, aby nie być uznawana za celebrytkę.

Żona Kurka leżała półnaga w wannie z alkoholem w ręku? Tak twierdziła jedna fanka, dostała nagłą odpowiedź

Sytuacja nieco się zmieniła po występie w "Tańcu z Gwiazdami". Wówczas o żonie byłego skoczka zaczęto mówić zdecydowanie więcej. - Nie czuję się gwiazdą, to dla mnie nowe. Uczę się tej sytuacji. Jestem dumna z mojego męża i dzięki niemu tutaj jestem. Teraz role się odwrócą. Czuję presję, wiele osób chce zobaczyć, co wyczynia Małyszowa w programie - mówiła Iza Małysz w rozmowie z "Pudelkiem".

Fani zauroczeni zdjęciem Izy Małysz. Przepiękny widok

Wielu internautów zdecydowało się również na śledzenie jej profilu na Instagramie. Obecnie liczba użytkowników obserwujących profil Izabeli Małysz wynosi blisko 36 tysięcy. A to już całkiem pokaźna liczba. Żona byłego skoczka zdjęcia wrzuca z regularnością. Na jednej z ostatnich fotografii mogliśmy zobaczyć, jaki widok z okna mają Małyszowie.

43-latka na zdjęciu pokazała choinkę, pod którą można zobaczyć masę prezentów. Co jednak przykuwa uwagę, to obraz za oknem. A ten jest fantastyczny, bo w tle widać ośnieżone pagórki. Fani byli zachwyceni. - Ten widok z okna! Raj na ziemi. Pięknie - czytamy w jednym z komentarzy. - Cudna zima w tej Wiśle. Piękna cześć Polski - brzmi inny wpis.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze