Karolina Małysz

i

Autor: Instagram/karolina_malysz Karolina Małysz

Gdy zobaczyliśmy Karolinę Małysz w tym wydaniu, długo zbieraliśmy szczęki z podłogi. Ponętna kreacja córki Małysza

2022-01-02 18:44

Od kilkudziesięciu godzin trzeba się przyzwyczajać, do 2022 roku, co oznacza, że najhuczniejsza noc już za nami. W Sylwestra bawi się cały świat i wiele osób spędza je w gronie przyjaciół, czy też rodziny. Karolina Małysz nowy rok witała wraz z mężem Kamilem. Córka Małysza w mediach społecznościowych pochwaliła się fotografią z Sylwestra, a jej kreacja wyglądała zjawiskowo.

Karolina Małysz przez bardzo wiele lat starała się pozostawać w cieniu swojego popularnego taty, co w czasach największych sukcesów Adama Małysza nie było sprawą łatwą. Teraz jednak o córce legendarnego skoczka mówi się coraz więcej i coraz częściej jej osoba przewija się w mediach. Również za sprawą regularnie dodawanych treści m.in. na Instagramie.

Tego w polskiej kadrze skoczków nie było od dawna. Doleżal musiał podjąć trudną decyzję, niecodzienne posunięcie

Karolina Małysz w sylwestrowej kreacji. Zniewalający widok

Ubiegły rok dla Karoliny Małysz był na pewno wyjątkowy. Wszystko za sprawą jednej z najważniejszych decyzji, jakie może podjąć dorosły człowiek. 24-latka kilka miesięcy temu stanęła na ślubnym kobiercu. Wyszła za swojego wieloletniego partnera Kamila. Jak przyznawała  w licznych wywiadach, ślub i wesele były jak z bajki.

Horngacher nie ma wstydu! Tę kompromitację widzieli wszyscy, ale nie on. Niemcy śmieją się innym w twarz

Młode małżeństwo wybrało się później w podróż poślubną i zwiedzili m.in. Meksyk. Ich wspólne zdjęcia często pojawiają się w mediach społecznościowych. Nie inaczej było w przypadku zabawy sylwestrowej. Noc z 31 grudnia na 1 stycznia to czas zabawy w każdym zakątku świata. Tej przyjemności nie odmówili sobie również Kamil z Karoliną.

Córka Małysza zachwyciła sukienką. To trzeba zobaczyć

Na Instastories Karoliny Małysz pojawiła się fotografia z nocy sylwestrowej. Na zdjęciu można zobaczyć kreację córki byłego skoczka. 24-latka postawiła na sukienkę  do połowy uda w złotym kolorze. Widać, że kreacja aż się błyszczy. Strój dopełniony został przez czarne buty na obcasie. Mąż Karoliny Małysz postawił na klasykę.

Ubrany był bowiem w białą koszulę i czarne spodnie, a do tego założył czarne trampki. Najważniejsze jednak, że na twarzy i Karoliny Małysz i jej męża goszczą uśmiechy, co może świadczyć o udanej zabawie. Oboje wyglądali olśniewająco.

Karolina Małysz

i

Autor: Instagram/karolina_malysz Karolina Małysz z mężem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze