Emely Torazza

i

Autor: screen/twitter.com/EurosportPolska

Wyglądało to bardzo groźnie!

Groźny upadek na skoczni w Klingenthal! Przerażające sceny! Reprezentantka kraju odwieziona do szpitala

2022-10-02 17:19

Byliśmy świadkami wyjątkowo groźnych scen w trakcie konkursu Letniego Grand Prix w niemieckim Klingenthal. W trakcie konkursu pań reprezentantka Szwajcarii Emely Torazza runęła w trakcie lotu! Fani zamarli, a ranna zawodniczka musiała skorzystać z usług służb medycznych, które odwiozły ją do szpitala. Tak przerażających scen nie widzieliśmy od dawna.

Dramatyczne sceny w trakcie konkursu Letniego Grand Prix w niemieckim Klingenthal! W trakcie konkursu pań, groźnego upadku doznała reprezentantka Szwajcarii, Emely Torazza, która runęła na zeskok swoją klatką piersiową! Fani z wielkim niepokojem przyglądali się temu, co się stało. Do skoczkini natychmiastowo ruszyły służby medyczne, które odwiozły ją do szpitala.

Emely Torazza upadła w Klingenthal! Dramatyczne sceny z reprezentantką Szwajcarii

Nie da się ukryć, że dzisiejsze Letnie Grand Prix dostarczyło fanom wyjątkowo wstrząsających emocji. Emely Torraza tuż po wyjściu z progu całkowicie straciła równowagę w locie i upadła na klatkę piersiową na wyskok. Do rannej od razu podbiegły służby medyczne i jak się okazało, reprezentantka Szwajcarii nie mogła opuścić skoczni o własnych siłach. Zostały do niej wezwane służby medyczne. Ekspert od skoków narciarskich, Dominik Formela ze "skijumping.pl" przedstawił swoją interpretację wydarzeń za pomocą mediów społecznościowych. 

- Mam wrażenie, że strzeliło wiązanie lewej narty po wyjściu z progu. Pojechała do szpitala na badania - napisał Formela za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Sonda
Gdzie zazwyczaj oglądasz skoki narciarskie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze