Miła chwila żony legendy

Izabela Małysz w końcu się doczekała. Rozpierała ją wielka radość. Aż nie mogła sobie tego odmówić, zdjęcia wszystko pokazują

2023-01-08 12:41

Pierwsza duża impreza w skokach narciarskich już za nami. Turniej Czterech Skoczni dobiegł końca i fani znów mogli licznie stawić się na niemieckich i austriackich obiektach. Okazuje się, że ostatni konkurs TCS z bliska oglądała również Izabela Małysz. Ukochana legendy polskich skoków narciarskich pochwaliła się wypadem do Austrii i jak sama przyznała, jednej rzeczy nie mogła sobie odmówić.

Turniej Czterech Skoczni to jedna z najbardziej prestiżowych imprez w kalendarzu Pucharu Świata. W tym sezonie rozegrana została po raz 71., a Złotego Orła zgarnął Halvor Egner Granerud, który był bezsprzecznie najlepszym skoczkiem i z duża przewagą wygrał nad Dawidem Kubackim. Ale i polscy kibice nie mają powodów do zmartwień, bo trzech naszych reprezentantów świetnie zaprezentowało się w przekroju całego turnieju.

Radosna chwila Izabeli Małysz. Podzieliła się tym z fanami

Okazuje się, ze podczas ostatniego konkursu Turnieju Czterech Skoczni na obiekcie w Bischofshofen obecna była Izabela Małysz. Żona prezesa PZN pochwaliła się tym faktem w mediach społecznościowych i opublikowała fotografie z pobytu w Austrii. Jak można wywnioskować z jej wpisu, do tej pory nie miała sposobności na pojawienie się na niemiecko-austriackiej imprezie i był to jej pierwszy raz.

W dodatku, będąc już w Alpach, zdecydowała się na skorzystanie z uroków tamtejszych atrakcji turystycznych i wybrała się na narty. - Turniej Czterech Skoczni z listy marzeń - odhaczony, a korzystając z pobytu w Austrii, nie mogliśmy się nie wybrać na narty… - czytamy we wpisie Izabeli Małysz. Na zdjęciach żony Małysza widać, że nawet w Alpy zima zawitała dotychczas w skromnym wymiarze.

Adam Małysz nowym prezesem PZN
Najnowsze

Materiał sponsorowany