Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz Izabela Małysz

Jednoznaczne słowa

Izabela Małysz walnęła prosto z mostu. Zupełnie nie gryzła się w język. Mówi się o tym coraz głośniej

2023-02-25 8:03

Mistrzostwa świata w skokach narciarskich to najważniejsza tegoroczna impreza w tej dyscyplinie sportu. Zawody rozgrywane będą w miejscu niezwykłym, bo nie dość, że Planica jest już ikoniczną pozycją w Pucharze Świata, to w dodatku atmosfera podczas konkursów jest tam wyśmienita. Na razie jednak pojawia się sporo głosów krytyki, że w Planicy nie czuć atmosfery mistrzostw. Tak samo uważa Izabela Małysz.

Najbliższy tydzień zdominowany będzie przez wydarzenia związane z mistrzostwami świata w skokach narciarskich. Polscy kibice wierzą, że kadra prowadzona przez Thomasa Thurnbichlera dostarczy sporych emocji i biało-czerwoni wrócą z medalami. Pierwszą okazją na skalp będzie sobotni konkurs indywidualny na skoczni normalniej. Tytułu mistrza świata będzie bronił Piotr Żyła.

Izabela Małysz wyraziła to wprost. Mówi się o tym coraz głośniej

Jednym z faworytów do medali jest Dawid Kubacki, choć w ostatnich dniach narzekał na spory ból pleców, co może mieć wpływ na jego formę. Rywalizacja rozgrywa się w Planicy, a więc w miejscu, które regularnie gości w kalendarzu Pucharu Świata i jest zwieńczeniem sezonu. Planica słynie z doskonałe atmosfery i trybun wypełnionych po brzegi. Jednak podczas mistrzostw coraz więcej mówi się o niekoniecznie dobrej otoczce.

Kibice na razie nie dopisują i atmosfera daleka jest od tej, która powinna towarzyszyć mistrzostwo. Okazuje się, że w Planicy jest również Izabela Małysz. Żona prezesa PZN na własnej skórze przekonała się, że na razie kibice nie dopisują, co wyraziła w mediach społecznościowych. - Mistrzostwa świata! A jakoś się po prostu tego nie czuje - napisała Małysz w opisie do fotografii. Pozostaje mieć nadzieję, że podczas konkursów atmosfera będzie zdecydowanie lepsza.

Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz Izabela Małysz
Sonda
Czy Dawid Kubacki zdobędzie medal na MŚ w Planicy?
PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport 20.02
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze