Justyna Kowalczyk DOTKNIĘTA DO ŻYWEGO. Stanowcza reakcja na OBRZYDLIWY KOMENTARZ

2020-10-26 15:41 md
Justyna Kowalczyk
Autor: Andrzej Lange Justyna Kowalczyk

W ostatnim czasie cała Polska żyje kwestią zaostrzenia prawa do legalnej aborcji. W temacie tym wypowiadają się także znane osobistości ze świata sportu. Tropem tym podążyła również Justyna Kowalczyk-Tekieli, która jednak pod swoim wpisem natrafiła na bardzo przykre słowa. Stwierdziła, że tak tego nie zostawi, zwłaszcza, że wszystko dotyczyło niezwykle prywatnej kwestii.

Po tym, jak w miniony czwartek Trybunał Konstytucyjny orzekł, że prawo do aborcji ze względu na ciężką wadę płodu jest niezgodne z Konstytucją, w Polsce wybuchły ogromne protesty. Kobiety wspieranie przez mężczyzn domagają się, aby same mogły w pełni decydować o tym, czy chcą zdecydować się na poród w takiej sytuacji, czy też dokonać usunięcia ciąży. Każdego dnia w polskich miastach toczą się teraz manifestacje mające na celu nakłonić władzę do zmiany postępowania. Na marginesie tego wszystkiego swoimi komentarzami angażują się w sprawę znane osobistości, także ze świata sportu. Po słowach opublikowanych przed medalistkę olimpijską Justynę Kowalczyk-Tekieli wywiązała się ogromna dyskusja, ale jeden z komentarzy okazał się tak niestosowny, że sportsmenka postanowiła działać zdecydowanie, o czym więcej w poniższej galerii.

Piekło kobiet: Polski klub PROTESTOWAŁ przed meczem! Mocna deklaracja [ZDJĘCIE]

Super Raport 26.10 (Goście: Joanna Senyszyn – Lewica, dr Paweł Grzesiowski – immunolog oraz Iwona Hartwich – Koalicja Obywatelska)
Najnowsze