Justyna Kowalczyk z synem

i

Autor: Instagram/ justyna.kowalczyk.tekieli Justyna Kowalczyk z synem

szczere wyznanie

Justyna Kowalczyk nie miała zamiaru tego dłużej ukrywać. Tego jej brakowało. Wielu Polaków tego nie zrozumie

2022-09-20 19:55

Pomimo tego, że Justyna Kowalczyk-Tekieli już kilka lat temu zakończyła swoją karierę biegaczki narciarskiej, sport dalej zajmuje szczególne miejsce w jej sercu i jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Nic więc dziwnego, że Justyna Kowalczyk najbardziej cieszy się, kiedy może spełniać swoje pasje, chociaż tej akurat z pewnością nie zrozumie duża część Polaków.

Powiedzieć, że Justyna Kowalczyk-Tekieli prowadzi aktywny tryb życia, to jakby nie powiedzieć niczego. Wielokrotna medalistka olimpijska i jedna z legend polskiego sportu pomimo zakończenia zawodowej kariery nadal stara się spędzać jak najwięcej czasu na swoich pasach związanych ze sportem. "Królowa nart" oczywiście najlepiej czuje się w iście zimowych warunkach, o czym znów przypomniała swoim fanom.

Mariusz Pudzianowski otrzymał zaskakującą wiadomość od fana! Mężczyzna walnął prosto z mostu. Takiego wyznania nikt się nie spodziewał

Justyna Kowalczyk bardzo za tym tęskniła. Musiała powiedzieć to głośno. Wielu rodaków jej nie rozumie

Justyna Kowalczyk-Tekieli regularnie publikuje w mediach społecznościowych kolejne zdjęcia, jak razem ze swoim mężem oraz małym synkiem znajduje się w różnych malowniczych miejscach, do których dotarła pieszo, na nartach lub rowerze. I nie inaczej było tym razem, a zimowe warunki tylko pomogły "Królowej nart". 

Agnieszka Radwańska może zawstydzić wielu celebrytów! Legenda tenisa pokazała swój sprzęt, jego cena zaskoczy tłumy

Sprawdźcie, jakie wykształcenie ma Justyna Kowalczyk-Tekieli, klikając w galerię zdjęć poniżej

Justyna Kowalczyk nie miała zamiaru tego dłużej ukrywać. Tego jej brakowało. Wielu Polaków tego nie zrozumie

W czasie, gdy wiele osób w Polsce tęskni już za kończącym się latem, Justyna Kowalczyk-Tekieli cieszy się na myśl o mroźnym puchu oraz kolejnych wyprawach w góry. - Porządnego biegania w śniegu mi brakowało - napisała na Instagramie wielokrotna medalistka olimpijska. Internauci nie ukrywali, że tryb życia Kowalczyk robi na nich olbrzymie wrażenie. - Podziwiam bieganie w takich warunkach - skwitował post jeden z fanów. 

Wygląd Conora McGregora wywołał ogromne poruszenie! Krótki film legendy UFC wielu może przerazić

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze