Justyna Kowalczyk-Tekieli z synkiem

i

Autor: Instagram/ justyna.kowalczyk.tekieli Justyna Kowalczyk-Tekieli z synkiem

Mocna wymiana zdań

Justyna Kowalczyk ostro starła się publicznie z 80-latką. Poszło o jej syna, padły mocne słowa

2023-05-13 9:07

Justyna Kowalczyk jest jedną z najwybitniejszych polskich sportsmenek w historii, ale od pewnego czasu spełnia się przede wszystkim w roli matki. Synek Hugo jest oczkiem w głowie znakomitej biegaczki i jej męża, Kacpra Tekielego. Rodzice oddają mu całe serce, a dobrym wyrazem ich miłości jest ostatnie starcie Kowalczyk z 80-latką o wychowanie syna.

Justyna Kowalczyk przeszła do historii jako jedna z najlepszych biegaczek narciarskich w historii, ale dopiero od września 2021 roku może pochwalić się wyjątkowym tytułem matki. To właśnie wtedy przyszedł na świat Hugo, który z miejsca stał się oczkiem w głowie dwukrotnej mistrzyni olimpijskiej i jej męża. 40-latka spełniła jedno z największych marzeń, a między innymi w mediach społecznościowych da się zauważyć, ile frajdy daje jej synek. Kowalczyk niemal się z nim nie rozstaje i chętnie dzieli się prywatnymi chwilami z fanami. Ci w dużej mierze doceniają taki kontakt z mistrzynią, ale zdarzają się też mniej przyjemne sytuacje. Taka miała miejsce pod ostatnim postem z pierwszej przejażdżki rowerowej Hugo w siodełku.

Wzruszające słowa Kamila Stocha o rodzinie. To wyznanie wyciska łzy. Lider kadry skoczków mówi o tym wprost

Justyna Kowalczyk ostro starła się publicznie z 80-latką o syna

Dumna mama pochwaliła się okolicznościowym zdjęciem z opisem: "Rowerzysta siodełkowy pierwszy raz!", a nieoczekiwanie zamieszanie wzbudził... smoczek w buzi jej synka. Jedna z "fanek" Kowalczyk okazała się być zdecydowaną przeciwniczką smoczka i wymownie wyraziła to w komentarzu. - Wszystko OK, ale smoczek w buzi synka bee! Będą problemy ze zgryzem i w ogóle! - napisała. Utytułowana sportsmenka postanowiła jej mocno odpowiedzieć. - Nie nudzi wam się już to pitolenie? Będzie sobie ciumkał, ile będzie chciał i proszę sobie tym myśli nie zaprzątać, bo to nie pani sprawa - zripostowała. To jeszcze bardziej rozsierdziło przeciwniczkę smoczka, która powołała się m.in. na swój wiek!

Niesamowite, co robili Norwegowie, by walczyć z Justyną Kowalczyk! Prawda wyszła na jaw po latach, przyznali się do tego

80-latka chciała pouczyć Kowalczyk i nadziała się na kontrę

Bardzo mi przykro, ale taki wpis? Nie spodziewałam się tego po pani, Justyno! Jestem pani fanką od wielu, wielu lat i mam 80 lat, a więc spore doświadczenie, jeżeli chodzi o wychowywanie dzieci. Nie byłoby problemu i mojego wpisu, gdyby pani nie wystawiła swojego synka od urodzenia "na sprzedaż" - zarzuciła biegaczce. Ta nie pozostała jej dłużna.

- Zaczynamy grubo. Chwilę temu smoczek, teraz na sprzedaż. Ja przestałabym kogoś tak okropnego obserwować. Nie ma sobie co nerwów psuć, a dobre rady pozostawić tym, którzy ich OCZEKUJĄ. Dużo zdrowia pani życzę - zakończyła Kowalczyk, która chwilę później ogłosiła "czystki" na swoim profilu. Wspomniana rozmowa zniknęła spod jej postu, co oznacza, że najprawdopodobniej została usunięta. Większość jej fanów pochwaliła taki ruch.

Sonda
Czy Justyna Kowalczyk to najwybitniejsza polska sportsmanka?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze