Justyna Kowalczyk-Tekieli

i

Autor: Instagram/ justyna.kowalczyk.tekieli Justyna Kowalczyk-Tekieli z synem

Wzruszające zdjęcie

Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie synka, po którym trudno powstrzymać łzy. Wpis mistrzyni wywołał poruszenie

2023-06-13 8:23

Justyna Kowalczyk przeżywała w ostatnich tygodniach niebywale smutne i tragiczne chwile. Multimedalistka olimpijska musiała pogodzić się ze stratą męża i ojca swojego syna. Kacper Tekieli zginął podczas schodzenia z jednego z alpejskich szczytów. Kowalczyk nie zamierza się jednak odcinać od świata i wciąż publikuje treści w mediach społecznościowych. Ostatnie zdjęcie z jej synkiem porusza serce.

Wiadomość o śmierci Kacpra Tekielego wstrząsnęła wieloma osobami w Polsce. Mąż Justyny Kowalczyk był uznanym alpinistą, który na swoim koncie miał dużo sukcesów i rekordów. Kolejnym jego celem było zdobycie wszystkich ośmiotysięczników w Alpach. Realizacje zadania zaczął na początku maja. Niestety wyprawa w najwyższe góry Europy zakończyła się tragicznie.

Justyna Kowalczyk pokazała wzruszające zdjęcie syna. I w dodatku ten opis...

Podczas schodzenia ze szczytu Jungfrau Tekielego zabrała se sobą lawina. Alpinista nie przeżył tego wypadku i jego ciało odnaleziono 18 maja. Dwanaście dni później odbył się pogrzeb męża Justyny Kowalczyk. Tekieli został pochowany na cmentarzu w Gdańsku. Po śmierci ukochanego była biegaczka narciarska nie przestała jednak publikować treści w mediach społecznościowych.

Tym razem Kowalczyk postanowiła pokazać zdjęcie synka, Hugo. Fotografia jest wymowna, bo pokazuje, jak mały chłopiec wspina się na małe skałki, a Kowalczyk opatrzyła zdjęcie podpisem "genów nie oszukasz". To rzecz jasna nawiązanie do pasji zarówno Justyny Kowalczyk, jak i zmarłego Kacpra Tekielego. Być może i Hugo niebawem zacznie zdobywać większe szczyty. Wpis mistrzyni spotkał się z dziesiątkami tysięcy reakcji w mediach społecznościowych.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze