Justyna Kowalczyk wygląda cudownie na tym ZDJĘCIU. Rzadko dzieli się takimi, fani w SZOKU [ZOBACZ]

2019-09-20 15:19 JWa
Justyna Kowalczyk
Autor: Facebook/Justyna Kowalczyk - oficjalna strona Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk już jakiś czas temu ogłosiła zakończenie zawodowej kariery. Nasza multimedalistka olimpijska startuje jeszcze co prawda w zawodach mniejszej rangi, ale skupia się przede wszystkim na szkoleniu młodszych koleżanek w pracy obok Aleksandra Wierietielnego. Ma więc trochę więcej czasu również dla siebie, a zdarza jej się także zaskoczyć fanów niespodziewanymi zdjęciami.

Justyna Kowalczyk doskonale odnalazła się po zakończeniu kariery i zaprzestaniu walki z elitą biegów narciarskich na świecie. Nasza wielokrotna medalistka najważniejszych imprez w swojej dyscyplinie zaangażowała się w poszukiwanie własnych następczyń. U boku Aleksandra Wierietielnego służy cennymi radami młodszym koleżankom. Sama jednak nie zaprzestała ćwiczeń. Wiele razy dzieliła się z fanami fotkami z ciężkich treningów, dzięki czemu utrzymuje atletycznie wyrzeźbione ciało. Najnowsze zdjęcie jest jednak zupełnie inne, a obserwujący profile biegaczki z Kasiny Wielkiej w mediach społecznościowych są pod ogromnym wrażeniem.

Justyna Kowalczyk wrzuciła z pozoru zwyczajną fotkę. Szeroko się na niej uśmiecha, ma rozpuszczone włosy i usta pomalowane czerwoną szminką. Dlatego też jest ona tak niezwykła w swojej zwyczajności! Na tyle, że sami obserwujący profil sportsmenki byli bardzo zaskoczeni, jednak w większości komplementowali naszą mistrzynię. 

"Nie do poznania, ale superowo", "Nie poznałam", "Ależ się pani prezentuje", "Normalnie w cywilu bym Ciebie nie poznał. Jak modelka", "Pani Justynko czas się dla pani zatrzymał" - to tylko niektóre z mnóstwa pozytywnych komentarzy.

Najnowsze