Georgina Rodriguez ubrała odważną suknię po tym, jak Ronaldo opowiedział o SEKSIE. Wyzywająca! [GALERIA]

2019-09-20 12:33 JWa
Georgina Rodriguez na gali
Autor: East News Georgina Rodriguez na gali

Georgina Rodriguez jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na świecie. Zawdzięcza to przede wszystkim szczęśliwemu związkowi z Cristiano Ronaldo. Sama modelka stara się coraz mocniej pracować jednak na własne nazwisko. Do jej obowiązków należy między innymi obecność na różnego rodzaju galach. Na ostatnią założyła piękną, choć odważną suknię. I to niedługo po tym, jak jej ukochany zdecydował się na odważne wyznanie na temat ich seksu.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez od dłuższego czasu tworzą szczęśliwy związek. W ostatniej rozmowie z Piersem Morganem portugalski gwiazdor piłki nożnej odkrył sekrety prywatnego życia. Wypowiedział się między innymi o ślubie z wybranką serca. Okazało się, że ich związek wciąż nie został oficjalnie zalegalizowany, ale CR7 zamierza poślubić 25-letnią modelkę i spełnić tym samym życzenie ukochanej mamy. W innej części wywiadu smaczków było więcej. Cristiano Ronaldo zdecydował się na odważne wyznanie na temat seksu. Dzięki temu wiemy, jaka Georgina Rodriguez jest w łóżku.

Piękna Georgina Rodriguez nie odniosła się do słów ukochanego, ale chyba może być całkiem zadowolona, że sprawy prywatne są dla niego ważniejsze od zawodowych i dają mu więcej szczęścia. Niedługo po głośnym wywiadzie ukochana zawodnika Juventusu Turyn pojawiła się za to na gali marki Sesderma. W Madrycie Georgina Rodriguez błysnęła magiczną, ale wyzywającą kreacją. Zielona sukienka prezentowała się zarówno elegancko, jak i kusząco. Mocno prześwitujący krój i nogi odsłonięte niemal do majtek przykuwały uwagę zgromadzonych!

Najnowsze