Cristiano Ronaldo po raz pierwszy tak mówi o małżeństwie. Wiemy czy wziął ślub z Georginą!

2019-09-18 9:36 JWa
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez
Autor: East News Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo to jedna z największych gwiazd światowego sportu. Nic dziwnego, że kibice interesują się nie tylko jego boiskowymi dokonaniami, lecz także życiem prywatnym. Od dłuższego czasu Portugalczyk pozostaje w szczęśliwym związku z piękną Georginą Rodriguez. Para doczekała się już nawet córeczki. W ostatnim czasie coraz częściej mówiło się o tym, że zakochani wzięli również ślub. CR7 postanowił odnieść się do tych informacji.

Cristiano Ronaldo wziął ślub?

Cristiano Ronaldo i jego ślub z Georginą Rodriguez jest w ostatnich tygodniach palącym tematem w mediach na Półwyspie Iberyjskim. Portugalskie dzienniki spekulowały, że jeden z najlepszych piłkarzy w historii poślubił już prześliczną modelkę, z którą doczekał się już pierwszej córki. Już kilka miesięcy temu pojawiły się plotki, że para planuje dopełnić formalności i małżeństwo zostanie zawarte. Wszystko przez wielki pierścionek, który znalazł się na palcu ukochanej CR7 podczas jednego z meczów. Na kolejnych fotografiach nie widać było jednak obrączek i temat nieco przycichł. Wrócił, gdy zdjęcie na Instagrama wrzuciła Georgina. O tym, jak wstrząsnęło ono mediami pisaliśmy TUTAJ.

Cristiano Ronaldo opowiada o związku

Cristiano Ronaldo nie zamierza się spieszyć z podejmowaniem ważnych decyzji. W rozmowie z Piersem Morganem opowiedział więcej o życiu prywatnym. Okazało się, że Portugalczyk ślubu jeszcze nie wziął, ale jest w zasadzie pewny, że stanie na ślubnym kobiercu u boku Georginy Rodriguez. Niewykluczone więc, że do oświadczyn faktycznie już doszło. - Ona bardzo mi pomaga i oczywiście, że ją kocham. Pewnego dnia będziemy małżeństwem. To także jest marzenie mojej mamy - podkreślił Cristiano Ronaldo.

Miłość jak z "Pretty Woman"

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez znają się od kilku lat. Pierwszy raz spotkali się, gdy CR7 grał jeszcze w Realu Madryt i wybrał się na zakupy. - Dla nas obu to była miłość od pierwszego wejrzenia. Spotkaliśmy się po raz pierwszy w Gucci, gdzie byłam asystentką sprzedaży. Kilka dni później widzieliśmy się na imprezie innej marki. Mogliśmy rozmawiać w miłej atmosferze - mówiła w rozmowie z "The Sun" Georgina.

Najnowsze