Dusan Tadić całuje Davida Neresa po golu dla Ajaksu Amsterdam

Autor: Twitter / MovistarFutbol Dusan Tadić całuje Davida Neresa po golu dla Ajaksu Amsterdam

Piłkarze Ajaksu CAŁOWALI się na boisku. Wcześniej byli bardzo brutalni [WIDEO]

2019-09-18 8:11

Takich sytuacji nie oglądamy codziennie. W trakcie wtorkowego spotkania Ajaksu Amsterdam z Lille (3:0) w 1. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów 2019/20 kibice byli świadkami niespotykanej radości gospodarzy po jednym z trafień. Rozemocjonowany Dusan Tadić spoliczkował Davida Neresa. Po chwili zrobiło mu się tak głupio, że onieśmielił kolegę z ekipy, całując go.

Ajax Amsterdam jak marzenie rozpoczął Ligę Mistrzów w kolejnym sezonie. W poprzedniej edycji rozgrywek holenderski zespół okazał się rewelacją i dopiero w półfinale odpadł z rywalizacji. Wydawało się, że o powtórzenie takiego wyniku będzie niezwykle ciężko, jednak już pierwsze spotkanie pokazało, że Ajax nie zamierza spoczywać na laurach i ciężką pracą chce znowu zawalczyć o spełnienie marzeń. We wtorek ekipa z Amsterdamu wygrała u siebie bardzo pewnie z francuskim Lille 3:0. Premierowego gola strzelił w 18. minucie Quincy Promes. Na stadionie zapanowała wielka euforia, która udzieliła się również piłkarzom. Obrazki z cieszynki Dusana Tadicia i Davida Neresa szybko obiegły Internet na całym świecie.

Pierwszy z zawodników dołączył do cieszącego się Neresa i Promesa. Chwilę później w przypływie emocji spoliczkował Brazylijczyka. Ten złapał się za twarz, ponieważ cios okazał się mocniejszy niż można było przypuszczać. Tadić zauważył zachowanie partnera z szatni i szybko się zreflektował. W ramach przeprosin dał mu soczystego buziaka w policzek, a całe zamieszanie bez chwili przerwy rejestrowały telewizyjne kamery.

Ajax Amsterdam po pierwszej kolejce przewodzi oczywiście tabeli grupy H. W innym spotkaniu Chelsea przegrała na własnym boisku z Valencią 0:1. W drugiej serii gier ekipę z Amsterdamu czeka wyjazd do Hiszpanii, a Lille podejmie londyńczyków.