WZRUSZAJĄCY utwór muzyczny specjalnie dla Roberta Kubicy. Łzy napływają do oczu! [WIDEO]

2019-09-20 13:34 MD
Hymn dla Roberta Kubicy
Autor: YouTube Hymn dla Roberta Kubicy

Robert Kubica nie od dziś stanowi prawdziwą inspirację. Tak dla sportowców, którzy patrząc na jego przykład mogą nabrać przekonania, że nigdy nie należy się poddawać, jak i dla wszystkich innych ludzi. Biorąc pod uwagę pamiętne momenty w karierze polskiego kierowcy Formuły 1 powstało wyjątkowe dzieło - instrumentalny "Hymn dla zwycięzcy" wraz z niepowtarzalnym teledyskiem, przy którym można się wzruszyć.

Dzieło zostało opublikowane 17 września, a więc 2 dni przed tym, jak Kubica oficjalnie poinformował, że wraz z zakończeniem sezonu 2019 pożegna się z zespołem Williamsa. Artyści pod przewodnictwem Sławomira Ruczkowskiego postanowili stworzyć instrumentalny utwór, a podczas teledysku w formie rysunków przejawiają się kolejne chwile z kariery Kubicy.

Wideo zostało opatrzone także wyjątkowym podpisem:

"Muzyka została zainspirowana niesamowitą historią, prawdziwą historią człowieka, który - przy swojej talencie i ciężkiej pracy - osiągnął szczyt szczytów. Mimo to chciał być wyżej. Niestety, pragnienie bycia lepszym przypłacił walką o życie... Nigdy się nie poddał i chciał być na szczycie z powrotem - w elitarnej grupie kierowców Formuły 1. Jego życie dowodzi, że wiara wszystko czyni możliwym i cokolwiek umysł jest w stanie sobie wyobrazić i w to uwierzyć, może to osiągnąć. Każdy zna go jako Niezłomnego, jego imię to Kubica - Robert Kubica".

Najnowsze