Justyna Kowalczyk zamieściła zaskakujące ZDJĘCIE! Czy to OBRĄCZKA?

2020-03-30 15:48 MD
Justyna Kowalczyk
Autor: Andrzej Lange Justyna Kowalczyk

Dla polskich kibiców Justyna Kowalczyk bez wątpienia jest postacią ikoniczną. Wspaniała biegaczka narciarska ma oddane grono swoich fanów także i po zakończeniu kariery, czasami dzieląc się z nim chwilami ze swojego życia prywatnego. Jeden z takich momentów uwieczniony na zdjęciu zainteresował ludzi szczególnie.

Kowalczyk - oddana przez wiele lat sportowi - nie wyobraża sobie życia bez aktywnego spędzania czasu. Dotyczy to także tego wyjątkowego dla wszystkich ludzi okresu szalejącej epidemii. Przy przestrzeganiu wszelkich zaleceń prawnych i medycznych, była biegaczka narciarska lubi odpocząć na łonie natury relaksując się podczas czasu spędzonego z przyrodą. Na Instagramie zamieściła zdjęcie informując hashtagiem, że wybrała się na bieg z psem.

Zmiany w kadrze polskich biegaczek narciarskich. Wierietielny zrezygnował, Kowalczyk zostaje

Medalistka olimpijska na zdjęciu zamieszczonym w sieci występuje jednak z... pewną ozdobą na swoim palcu. Internauci od razu to wychwycili, pytając w komentarzach: "Pani Justyno, to jest obrączka?". Kobieta póki co pozostawiła to pytanie bez odpowiedzi, z pewnością pozostawiając swoim fanom spory margines na domysły.

Kowalczyk od pewnego czasu jest w związku z polskim alpinistą - Kacprem Tekielim. Jak dotąd oficjalnie nic nie wiadomo w kwestii tego, czy para postanowiła sformalizować swój związek.

Kiedy igrzyska olimpijskie w 2021 roku? Jest OFICJALNA data IO Tokio!

Najnowsze