Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/ justynazyla Justyna Żyła

Ważny dzień!

Justyna Żyła ma powody do świętowania. Zdjęcia pokazują wszystko, musiała się tym pochwalić

2023-02-05 16:01

Justyna Żyła ma wielki powód do świętowania. Celebrytka znana z występów w "Tańcu z Gwiazdami" i ze swojego małżeństwa z reprezentantem Polski w skokach narciareskich - Piotrem Żyłą, pokazała na swoich mediach społecznościowych zdjęcia, które pokazują, jak wielka radość zdarzyła się w życiu gwiazdy 11 lat temu. Te fotografie mówią wszystko.

Justyna Żyła wiedzie ostatnimi czasy dość udane życie. Po latach sporów z byłym mężem i wzbudzania kontrowersji wśród opinii publicznej, zdaje się, że była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" ułożyła swoje życie prywatne u boku nowego mężczyzny i dobrze idzie jej wychowywanie potomstwa ze związku z reprezentantem Polski w skokach narciarskich. Tym razem gwiazda pokazała, że ma bardzo duże powody do świętowania. Zdjęcia opublikowane przez Żyłę na mediach społecznościowych mówią wszystko.

Justyna Żyła ma wielki powód do świętowania. Zdjęcia mówią wszystko

Ostatnimi czasy Justyna Żyła pokazywała zdjęcia swojego syna Kuby, który obchodził 16. urodziny. Tym razem, gwiazda pokazała, jak obchodzi urodziny córki, Karoliny, która przyszła na świat 4 lutego 2012 roku, a więc obchodziła 11 urodziny. Celebrytka przekazala życzenia swojej pociesze i pokazała jej zdjęcia z przesłości, jak też z teraźniejszości.

- 11 lat Myszy naszej najdroższej. Bądź zawsze tak uśmiechnięta - napisała Justyna Żyła pod zdjęciem córki.

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Najnowsze