Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/ justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła ma problemy z synem. Kłócą się o najważniejszą rzecz, prawda wyszła na jaw

2021-11-30 21:56

Justyna Żyła postanowiła opowiedzieć o swoich problemach z synem. W trakcie rozmowy z portalem "parenting.com", była żona skoczka narciarskiego powiedziała, że ma pewne problemy z synem i kłóci się z nim o najważniejszą dla niej rzecz. Cała prawda na temat życia prywatnego eksukochanej skoczka wyszła na jaw.

Justyna Żyła postanowiła porozmawiać z portalem "parenting.com" o swoich problemach z wychowaniem syna. Była żona Piotra powiedziała, że Kuba sprawia jej czasami dość duże problemy, a w domu w Wiśle nie brakuje dyskusji na temat dla celebrytki najważniejszy. Cała prawda wyszła na jaw, o takich szczegółach życia byłej gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" nikt nie wiedział.

Ukochana Piotra Żyły przyłapana w sukni ślubnej. Już niebawem zaskoczy wszystkich, w tle łysy mężczyzna

Justyna Żyła szczerze o wychowaniu syna. Kuba Żyła sprawia problemy

Zdaniem Justyny Żyły, jej syn ma pewien rodzaj postawy buntowniczej na szkołę, co lekko niepokoi byłą żonę skoczka narciarskiego. Była uczestniczka "Tańca Gwiazdami" przyznaje, że jej syn jest inteligentny i powinien sobie poradzić w życiu, jednak przekonanie go do nauki bywa niezwykle ciężkim zadaniem.

- Kuba jest trochę takim leniuszkiem i taki był od urodzenia. Jest bardzo inteligentny i już dzisiaj wiem, że on krzywdy sobie w życiu nie da zrobić. Obecnie ma taki etap, że się obraził trochę na szkołę, ale dla mnie wykształcenie dzieci jest bardzo ważne - mówi celebrytka.

Lukas Podolski dostał ważne pytanie. Musi to zrobić w Zabrzu, fani czekają z niecierpliwością

Aby zobaczyć prawdę na temat religii Justyny Żyły, przejdź do galerii poniżej.

Justyna Żyła rozmawia z Kubą o przyszłości. Chłopak ma plan

Zdaniem Justyny Żyły, jej syn jest bardzo zainteresowany sportem i jeśli nie pójdzie mu w nauce, to zajmie się skokami narciarskimi.

- Kiedy pytam Kubę: "Co ty będziesz robił, jak się nie będziesz uczył? Przecież nie znajdziesz dobrej pracy, nie pójdziesz na studia", odpowiada mi, że będzie skoczkiem. Z kolei Karolina chce być kosmetyczką. Oni już wiedzą, co chcą robić, ale to jeszcze się zmieni milion razy. Najważniejsze jest dla mnie, żeby robili to, co ich uszczęśliwia - powiedziała Justyna Żyła.

Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze