Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Ukochana Piotra Żyły przyłapana w sukni ślubnej. Już niebawem zaskoczy wszystkich, w tle łysy mężczyzna

2021-11-30 16:18

Marcelina Ziętek postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Ukochana Piotra Żyły, która ostatnimi czasy jest niezwykle aktywna na mediach społecznościowych, postanowiła pokazać się w sukni ślubnej w otoczeniu łysego mężczyzny, nie mogąc ukryć uśmiechu. Nie da się ukryć, że ukochana skoczka już niebawem znajdzie się na ustach tysięcy fanów.

Marcelina Ziętek postanowiła zaskoczyć swoich miłośników na mediach społecznościowych. Gwiazda telewizji TVN, która cieszy się nieprawdopodobnie dużą popularnością, postanowiła pokazać się w sukni ślubnej w otoczeniu łysego mężczyzny. Jak sama mówi, "jest gotowa", a jej obserwatorzy już całkiem niebawem będą mogli doznać niemałych emocji z Ziętek w roli głównej.

Adam Małysz wybuchnął! Legendarny skoczek musiał to powiedzieć, mówi o niesprawiedliwości

Marcelina Ziętek cieszy się wielką popularnością. Jej media społecznościowe są śledzone przez tysiące

Nie da się ukryć, że Marcelina Ziętek jest obecnie jedną z najbardziej znanych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka znana z występowania w telewizji TVN w serialu "19+", jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych, a umieszczane przez nią treści cieszą się zainteresowaniem tysięcy obserwatorów. Swoją popularność w dużej mierze aktorka zawdzięcza Piotrowi Żyle, który na wiosnę 2021 roku oficjalnie przyznał, że Ziętek jest jego nową miłością. Sama gwiazda zdaje sobie sprawę z tego, jak duże emocje budzi jej uroda, to też dość często zamieszcza fotografie prezentujące ją w bardzo odważnych pozach.

Robert Lewandowski został okradziony drugi raz. Jan Tomaszewski grzmi po gali Złotej Piłki

Aby zobaczyć wyjątkowo gorące zdjęcia Marceliny Ziętek, przejdź do galerii poniżej.

Marcelina Ziętek pokazała się w sukni ślubnej. Fani przeżyją wielkie emocje

Tym razem, gwiazda telewizji TVN i ukochana skoczka narciarskiego pokazała się w sukni ślubnej, reklamując serial, w którym odgrywa jedną z głównych ról. Jak sama przyznaje, grana przez nią postać jest gotowa do ożenku, a sama nie może się doczekać, aż fani na własne oczy zobaczą to na telewizorach. - Kajunia już gotowa - napisała podekscytowana Marcelina Ziętek na swoim Instagramie.

Marcelina Ziętek

i

Autor: instagram.com/marceepan
Sonda
Czy kibicujesz związkowi Piotra Żyły i Marceliny Ziętek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze