Adam Małysz

i

Autor: Instagram / adammalyszofficial Adam Małysz

Adam Małysz wybuchnął! Legendarny skoczek musiał to powiedzieć, mówi o niesprawiedliwości

2021-11-30 12:09

Adam Małysz to wciąż postać niezwykle ważna w dla polskich skoków narciarskich. „Orzeł z Wisły” przed laty osiągał wielkie sukcesy na skoczniach całego świata, a teraz swoim doświadczeniem służy młodszym kolegom z kadry. Małysz to jednak nie tylko wielki fan skoków, ale także wierny kibic niemal każdej polskiej drużyny i sportowca. Tym razem wielkie emocje wywołała u niego… gala „France Football”.

Adam Małysz przez wiele lat osiągał ogromne sukcesy w skokach narciarskich, które dla Polaków są niezwykle ważnym sportem. Teraz polski mistrz dopinguje nie tylko młodszych kolegów, ale śledzi poczynania innych Polaków, którzy reprezentują nasz kraj na arenie międzynarodowej. Wiernemu kibicowi polskich sportowców nie mogła umknąć gala „France Football”, na której Robert Lewandowski zajął drugie miejsce w głosowaniu na najlepszego piłkarza 2021 roku. Dla wielu zwycięstwo Lionela Messiego była nie tyle zaskoczeniem, co skandalem! Za wybór ten przepraszają nawet… argentyńskie media. Adam Małysz także postanowił skomentować wyniki głosowania, wprost stwierdzając, że są one dla niego po prostu niesprawiedliwe!

Robert Lewandowski został okradziony drugi raz. Jan Tomaszewski grzmi po gali Złotej Piłki

Zobacz memy po gali Złotej Piłki. Kliknij w galerię poniżej

Roberta Lewandowskiego spotkała wielka niesprawiedliwość? Adam Małysz nie ma wątpliwości

Wielu kibiców oraz dziennikarzy z Polski, ale też innych części świata, nie może zrozumieć, dlaczego Robert Lewandowski nie wygrał Złotej Piłki w 2021 roku. Podobnie do sprawy podchodzi Adam Małysz, który nie raz komentował ważne dla polskiego sportu wydarzenia. „Orzeł z Wisły” nie może zrozumieć, dlaczego Złota Piłka nie trafił do Roberta Lewandowskiego. Były skoczek oczywiście pogratulował rodakowi 2. miejsca, ale od razu podkreślił, że powinien on wygrać.

Włoski dziennikarz ujawnił, które miejsce dał Lewandowskiemu w Złotej Piłce. Mamma mia! Co on wymyślił?!

 - Wielkie gratulacje dla Robert Lewandowski, choć moim zdaniem wyniki Złotej Piłki i drugie miejsce napastnika reprezentacji Polski i Bayernu Monachium są niesprawiedliwe. Uważam, że po tym co "Lewy" osiągnął w 2021 roku, powinien zwyciężyć w tegorocznym plebiscycie – napisał Adam Małysz.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zdobędzie jeszcze Złotą Piłkę?
Andrzej Kostyra wspomina ostatnie 30 lat w sporcie: Małysz chował się do szafy, a Beenhakkera wybrał Super Express
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze