Justyna Żyła nie jest katoliczką! Wyszła prawda na temat jej wiary, wszystko przez zdjęcie z synem

2021-06-28 12:11
Justyna Żyła z dziećmi
Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła jest postacią, która nie raz szokowała polską opinię publiczną. Celebrytka bardzo chętnie dzieliła się szczegółami na temat swojego życia prywatnego i związku z Piotrem Żyłą. Okazuje się, że była gwiazda "Tańca z Gwiazdami" nie jest katoliczką. Prawda na temat prawdziwego wyznania byłej ukochanej reprezentanta Polski w skokach narciarskich wyszła przy okazji publikacji jej najnowszego zdjęcia z synem. Część fanów nie ukrywa zaskoczenia.

Justyna Żyła to bez wątpienia jedna z najbardziej komentowanych gwiazd w polskim show-biznesie. Celebrytka wielokrotnie wzniecała skandale w mediach społecznościowych i bardzo ochoczo opowiadała o szczegółach swojego życia prywatnego, a szczególnie o małżeństwie z Piotrem Żyłą. Okazuje się, że influencerka ma jeszcze jedną tajemnicę, a jest nią jej wiara. Była żona skoczka narciarskiego nie jest katoliczką! Prawda, na temat wyznania Żyły wyszła przy okazji jej najnowszej publikacji na Instagramie.

Justyna Żyła nie jest katoliczką. Prawda wyszła na jaw

Była żona skoczka narciarskiego jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom polskiego sportu. Celebrytka bardzo namieszała swego czasu w polskiej reprezentacji narodowej w skokach narciarskich, opowiadając o szczegółach życia z Piotrem Żyłą. Sportowiec został przedstawiony przez nią w jak najgorszym świetle, a sprawa ich konfliktu przez długie miesiące była tematem numer jeden w mediach plotkarskich. O ile o byłym związku byłej gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" wiemy wszystko, o tyle sprawa jej religii przez długi czas owiana była tajemnicą. Okazało się, że Żyła nie jest katoliczką, a wszystko wyszło przy okazji jej najnowszej publikacji na Instagramie z synem. Aby zobaczyć, jakiego wyznania jest Justyna Żyła, przejdź do galerii poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze