Justyna Żyła pokazała swoje nagie ciało przed całą Polską. O wszystko zapytała rodzinę, niczego nie żałuje

2022-05-17 15:40
Justyna Żyła
Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła jest postacią, która swego czasu bardzo szokowała w mediach. Kilka lat temu, celebrytka wzięła udział w rozbieranej sesji w magazynie "Playboy" a jej nagie zdjęcia wywołały wielkie emocje. W rozmowie z "Onetem" zdradziła, że przed wzięciem udziału w przedsięwzięciu, konsultowała wszystko ze swoimi bliskimi. Ich reakcja jest zaskakująca.

Justyna Żyła przez ostatnie lata niejednokrotnie szokowała opinię publiczną swoimi kontrowersyjnymi zachowaniami. Do historii polskiego sportu i show-biznesu przeszły jej ataki w kierunku byłego męża Piotra, jak też jego nowej partnerki - Marceliny Ziętek. Nie bez komentarzy przeszła także jej rozbierana sesja w "Playboyu". W rozmowie z "Onetem" Żyła zdradziła kulisy przedsięwzięcia i wyznała, że jej znajomi i bliscy mieli bardzo mieszane uczucia na temat publikacji nagich zdjęć w prasie.

Włosi chcieli zabrać Nicolę Zalewskiego! Mógł zrobić tylko jedno, prawda wyszła na jaw

Justyna Żyła o sesji w "Playboyu". Tak zareagowali jej rodzina i bliscy

Wzięcie udziału w rozbieranej sesji zawsze jest kwestią wielkiej odwagi. Justyna Żyła, która rozebrała się przed całą Polską w magazynie "Playboy" przyznała, że kontrowersyjne przedsięwzięcie wywołało dość mieszane emocje wśród jej bliskich i rodziny, ale ona sama jest daleka od tego, aby czegokolwiek żałować.

- Jeszcze zanim się zgodziłam, pytałam najbliższe osoby o opinie. Niektórzy mieli mieszane uczucia, ja sama nie byłam do końca przekonana, ale po obejrzeniu kilku numerów magazynu powiedziałam tak. "Playboy" to prestiżowy magazyn, w którym oprócz odważnych zdjęć znajdziemy przecież świetne wywiady i ciekawe felietony. Na pewno nie żałuję mojej decyzji. - powiedziała Justyna Żyła w rozmowie z "Onetem".

Czesław Michniewicz ogłosił powołania do reprezentacji Polski! Tak zagramy w Lidze Narodów

Justyna Żyła uważa, że nie skrzywdziła dzieci nagą sesją. Ma swoje argumenty

Jak mówi Justyna Żyła, nie uważa, aby wzięcie udziału w rozbieranej sesji przełożyło się jakoś na jej dzieci. 

- Nie sądzę, żebym w jakikolwiek sposób wyrządziła krzywdę moim dzieciom. To absurdalne zarzuty, których nie rozumiem. Wcześniej na podobne sesje zdecydowały się – Kayah, Ania Przybylska, Edyta Górniak, Martyna Wojciechowska, Renata Dancewicz, Kasia Figura i nikt nie komentował ich zdjęć w kontekście bycia matką. Ciało kobiety w dobrej aranżacji to powód do dumy, a nie coś gorszącego. - mówi Żyła.

Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze