Justyna Żyła skomentowała sukces byłego męża. Ta reakcja to zaskoczenie? [ZDJĘCIE]

2020-02-15 13:55 CH
Piotr Żyła żona Justyna
Autor: Maciej Gillert Piotr Żyła żona Justyna

Piotr Żyła wygrał sobotni konkurs PŚ na skoczni Kulm w Bad Mitterndorf. Choć sam stwierdził, że oba skoki popsuł, nie miał sobie równych, znów udowadniając, że uwielbia latać. Sukces byłego już męża skomentowała Justyna Żyła. Jak na zwycięstwo sympatycznego skoczka zareagowała jego była małżonka? Zobaczcie ZDJĘCIE.

Po raz pierwszy w tym sezonie zawodnicy mieli okazję zmierzyć się ze skocznią mamucią i Piotr Żyła nie miał sobie równych. Obiekt w Kulm do tej pory nie sprzyjał Polakom. Przed sobotnią rywalizacją ostatnie podium zanotował tam Kamil Stoch w 2012 roku, a Dawid Kubacki nigdy w karierze nie zdobył w Kulm punktów Pucharu Świata. Karta odwróciła się w sobotni poranek, a bohaterem był Piotr Żyła. Sympatyczny skoczek osiągnął 225,5 metra w trudnych warunkach i po pierwszej serii był trzeci. Wyprzedzili go jedynie Stefan Kraft (224,5 metra) oraz Karl Geiger (230 metrów). W rundzie finałowej czołówka przetasowała się bardzo mocno, a Polak pokazał klasę. Po konkursie żartował, że nie wie jak udało mu się wygrać, skoro oba skoki popsuł. Najważniejsze jednak, że mógł się cieszyć z zaskakującego triumfu.

Zwycięstwo byłego męża skomentowała Justyna Żyła. Była już żona skoczka często podkreśla, że mimo, iż ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, wciąż ściska kciuki za byłego męża i podziwia jego ciężką pracę. Teraz oglądała oczywiście zawody w telewizji. A oto jej reakcja na sukces Piotra. Zamieściła ją na Instastories (Instagram).

Justyna Żyła biła brawo Piotrowi
Autor: Instagram Justyna Żyła biła brawo Piotrowi
Najnowsze