Kamil Stoch

i

Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS Kamil Stoch

absolutna szczerość

Kamil Stoch musiał to wreszcie ujawnić! Cała prawda zaskoczy niejednego fana skoków, zdecydował się na absolutną szczerość

2023-07-25 7:36

Kamil Stoch jako jeden z liderów reprezentacji Polski w skokach narciarskich i jeden z najważniejszych skoczków biało-czerwonych w całej historii tej dyscypliny może pochwalić się nie tylko ogromną sympatią ze strony fanów, ale również szacunkiem. Nic więc dziwnego, że kibice chcą wiedzieć o swoim idolu jak najwięcej, a Kamil Stoch postanowił wyjść im naprzeciw i obalić pewien mit, który pojawił się w świadomości kibiców.

Skoki narciarskie od wielu lat cieszą się w naszym kraju specjalnym szacunkiem, a setki tysięcy lub nawet miliony osób są w stanie siadać przed telewizorem, aby oglądać zmagania reprezentantów Polski chociażby w zawodach Pucharu Świata i igrzyskach olimpijskich. O ile w ostatnim czasie nieco gorsze wyniki notuje Kamil Stoch, który nie może odnaleźć na skoczni swojego rytmu, to jeden z liderów reprezentacji Polski wciąż cieszy się ogromnym szacunkiem i popularnością. Z tego też powodu polski skoczek postanowił swego czasu rozpocząć pewien cykl w mediach społecznościowych, w którym opisuje dokładnie, jak wygląda życie i praca skoczka oraz jego życie prywatne w czasie trwania sezonu. 

Kamil Stoch postawił na absolutną szczerość. Musiał to wyjaśnić, opisał wszystko ze szczegółami

Nie jest tajemnicą, że kalendarz w czasie trwania sezonu Pucharu Świata jest naprawdę napięty i skoczkowie nie mają zbyt dużo czasu, aby pomiędzy poszczególnymi zawodami nacieszyć się swoją rodziną oraz domem. Wiele osób mogłoby więc przypuszczać, że żona Kamila Stocha, Ewa Bilan-Stoch wspierająca go co na dzień może wybierać się na kolejne zawody razem ze swoim małżonkiem. Reprezentant Polski postanowił obalić pewien mit i wyjaśnić, jak naprawdę wygląda jego życie prywatne podczas zawodów. 

Kamil Stoch musiał to wreszcie ujawnić! Cała prawda zaskoczy niejednego fana skoków, zdecydował się na absolutną szczerość

- Czy zabieram żonę na zawody? Zadam pytanie inaczej. Czy zabieram żonę do pracy? Zanudziłaby się! Są oczywiście konkursy, które Ewa ogląda na żywo. Kibicuje biało-czerwonym, ale i całej dyscyplinie. Najczęściej na zawody wzywają ją obowiązki zawodowe. Cieszę się kiedy jest na skoczni i kiedy umawiamy się gdzieś na kawę, bo na wyjazdach mieszkamy oddzielnie. - wyjaśnił Kamil Stoch w jednym ze swoich wpisów w mediach społecznościowych tłumacząc, że Ewa Bilan-Stoch niejednokrotnie zjawia się na zawodach, gdzie może z nią spędzić trochę czasu. 

Sonda
Czy Kamil Stoch odzyska jeszcze dobrą formę?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze