Kamil Stoch

i

Autor: Instagram/kamilstochofficial Kamil Stoch

Kamil Stoch podzielił się wyjątkowymi nagraniami i oszalał z radości. Czekał na ten moment bardzo długo

2021-07-08 12:16

Kamil Stoch bez wątpienia jest najpopularniejszym polskim skoczkiem narciarskim. Kibiców bardzo interesuje jego życie także i poza sezonem zimowym. Sportowiec od czasu do czasu dzieli się ze swoimi sympatykami różnymi zdjęciami czy nagraniami. Tak było i tym razem, kiedy mistrz olimpijski po prostu oszalał z radości!

Lipiec zdecydowanie nie kojarzy się ze skokami narciarskimi. Wręcz przeciwnie - letnie miesiące pozwalają odpocząć kibicom od gigantycznych emocji, o które skoczkowie dbali w trakcie jesienno-zimowego sezonu. Nie oznacza to jednak, że zawodnicy uprawiający tę dyscyplinę sportu mają w czerwcu, lipcu czy sierpniu całkowite wolne. Zupełnie nie. Jest to dla nich okres wytężonej pracy, gdy doskonalą się, aby znajdować się w optymalnej dyspozycji na start kolejnej edycji zmagań do stawkę. Do grona zawodników oddających się ciężkim treningom niewątpliwie należy także i Kamil Stoch. Złoty medalista olimpijski pomimo licznych sukcesów wciąż nie powiedział ostatniego słowa i powalczy o to, aby zachwycić kibiców na skoczniach całej Europy już w najbliższych miesiącach.

Zobacz też: 74-letni kandydat na prezesa PZPN zostanie ojcem? 50 lat młodsza seksbomba ma być z nim w ciąży

Teraz natomiast Kamil Stoch postanowił podzielić się bardzo radosnym nagraniem. Na moment, który uwiecznił, czekał bardzo długo i nawet nie zamierzał ukrywać swojego wielkiego uśmiechu! Wszystkie szczegóły znajdziecie w poniższej galerii zdjęć.

Zobacz też: Marcelina Ziętek KUSI pięknym biustem. Fani zniewaleni, piszą o NAGOŚCI

Lukas Podolski już w Polsce. Przywitała go legenda
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze