Kamil Stoch przedstawił GORZKĄ prawdę o swoim życiu. Trudno uwierzyć, że jeszcze to znosi!

2020-10-31 8:27 JWa
Kamil Stoch
Autor: EastNews Kamil Stoch

Kamil Stoch jest jedną z największych gwiazd polskiego sportu i idolem milionów Polaków, zakochanych w skokach narciarskich. Niestety, jako zawodowy sportowiec musi często zmagać się także z niewyobrażalną presją. Wielu fanom wydaje się, że jego życie to niekończące się pasmo sukcesów i cudownych chwil. Okazało się jednak, że w porównaniu do innych Kamil Stoch ma zdecydowanie gorzej! O wszystkim opowiedział sam zainteresowany.

Kamil Stoch uchodzi za jednego z najlepszych i najsympatyczniejszych polskich sportowców. Czołowy skoczek narciarski na świecie wiele razy udowadniał, że ma ogromny dystans do swojej osoby i poczuciem humoru zaskarbił sobie serca kibiców nad Wisłą. Kamil Stoch dba o kontakt z nimi. Na jego profilach w mediach społecznościowych znajduje się mnóstwo aktualnej treści, pokazującej nie tylko życie zawodowe skoczka, lecz także prywatne. Tym razem Kamil Stoch, trochę przez przypadek, przyznał, że nie ma nawet chwili dla siebie. Podczas gdy miliony fanów mogą w spokoju odpocząć po ciężkim dniu pracy, on zawsze otrzymuje dodatkowe zajęcie. Zabrzmiało to dość gorzko!

Kamil Stoch w MOCNYCH słowach o religii. Wypomnieli mu tą wypowiedź

Już za niespełna miesiąc pierwsze zawody Pucharu Świata. Kamil Stoch robi wszystko, by jak najlepiej przygotować się do konkursów w Wiśle. Po wyczerpujących treningach chętnie znalazłby chwilę na odpoczynek. Niestety, to zazwyczaj okazuje się niemożliwe. - Cześć wszystkim, właśnie skończyłem swój trening i oficjalnie mogę zacząć weekend. Albo i pewnie nie, bo zawsze jest coś do zrobienia. W każdym razie wam życzę dobrego weekendu i pozdrawiam was serdecznie - powiedział w krótkim filmiku zamieszczonym na InstaStories Kamil Stoch.

To ZDJĘCIE żony Kamila Stocha wywoła wielką BURZĘ?! Polacy robią z tego WIELKĄ AFERĘ [ZDJĘCIA]

Miejmy nadzieję, że Kamilowi Stochowi nie zabraknie tych chwil wypoczynku podczas wyczerpującego sezonu Pucharu Świata. Na krótkim nagraniu jeden z najlepszych polskich skoczków w historii jednak dość szeroko się uśmiecha, co należy odbierać jako dobry symptom wysokiej formy zarówno fizycznej, jak i psychicznej.

Piotr Żyła dostał bardzo ważne zadanie. Stoch i Kubacki mogli tylko patrzeć, NIEZNANE ZDJĘCIA

Kamil Stoch o zawodach w Wiśle: "Ta przerwa zrobiła mi dobrze"
Najnowsze