Kamil Stoch przekazał niezwykle ważną wiadomość. Aż serce rośnie, gdy się na to patrzy, kibice są zachwyceni

2022-01-23 18:51
Kamil Stoch
Autor: Instagram Kamil Stoch

Kamil Stoch zmaga się w tym sezonie z różnymi problemami. Skoczek z Zębu, podobnie jak cała polska kadra, miał problemy z ustabilizowaniem formy, a później odniósł kontuzję, która wykluczyła go nawet z treningów. Adam Małysz zapowiedział, że lada moment lider polskiej kadry wróci na skocznie i tak się właśnie stało! Kamil Stoch podzielił się swoją radością z fanami udostępniając bardzo wymowne zdjęcie na Instagramie.

Michal Doleżal podał już nazwiska zawodników, którzy pojadą na igrzyska olimpijska w Pekinie. W grupie tej znaleźli się Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Paweł Wąsek i bardzo niespodziewanie Stefan Hula. Skoczkowie Ci zostali w Zakopanem, aby szlifować formę przed igrzyskami, natomiast reszta czołowych polskich zawodników udała się do Titisee-Neustadt na konkursy Pucharu Świata. Niestety, naszych zawodników wciąż prześladują problemy. Kadra olimpijska nie miała okazji trenować zbyt wiele, bowiem przeszkadzała w tym pogoda. Udało się to zmienić w niedzielę, ale być może przerwa nie była najgorszym co się Polakom przytrafiła, zwłaszcza z punktu widzenia Kamila Stocha. Lider polskiej kadry miał więcej czasu, aby wyleczyć uraz i wszystko wskazuje, że problemy ze zdrowiem już za nim! Adam Małysz zapowiedział pierwsze treningi Stocha na skoczni, a post naszego zawodnika w mediach społecznościowych zdaje się potwierdzać, że wszystko jest na dobrej drodze!

Pojawiły się nowe doniesienia o stanie zdrowia Stocha. Powrót mistrza na skocznię coraz bliżej, jest cień szans

Kamil Stoch chwali się zdjęciem ze skoczni. Fani znów zaczną wierzyć w sukces?

Kamil Stoch naprawdę nie ma za sobą łatwych chwil. Falowanie formy, tragiczny występ w Turnieju Czterech Skoczni, później nieoczekiwana kontuzja. Patrząc na wyniki naszych zawodników wydaje się, że wyprawa do Pekinu na igrzyska olimpijskie zakończą się klęską. Jedyną nadzieją wydaje się to, że Kamil Stoch zdoła w krótkim czasie odzyskać mistrzowską formę. Pierwsze krok w tę stronę właśnie został zrobiony – Stoch po raz pierwszy od kontuzji wrócił na skocznię.

Bezlitosna ocena Michala Doleżala. Zwolnienie trenera polskich skoczków coraz bliżej?

Lider polskiej kadry udostępnił zdjęcie, na którym prezentuje swój nastrój po pierwszych treningach na skoczni. – Noga nie boli, serce tym bardziej. Kto się cieszy ze mną? – napisał Kamil Stoch. Najważniejsze jest to, że zniknął ból nogi, ale widać także, że Polak odzyskuje dobry humor, a nastawienie mentalne może mieć niebagatelne znaczenie. Oczywiście fani Kamila Stocha zostawili liczne komentarze pod jego postem, dzieląc radość ze swoim idolem. „Jak miło pana widzieć uśmiechniętego i to ze skoczni”, „Ale super, mistrzu wygra te igrzyska”, „Wszyscy sie cieszymy z tobą Kamil!!!” – to tylko mała część komentarzy pod wpisem lidera polskiej kadry.

Sonda
Czy Kamil Stoch sięgnie po czwarte złoto olimpijskie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze