Kamil Stoch

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Stoch

Kamil Stoch szczerze o przyczynach słabej formy. Przyznał się przed fanami, to zamierza zrobić

2021-12-09 14:51

Kamil Stoch postanowił wziąć udział w internetowym spotkaniu ze swoimi fanami, na którym odpowiadał na dość ciężkie pytanie. Skoczek przyznał, że wie, jakie rzeczy ma do poprawy i wskazał kilka elementów, nad którymi musi popracować, aby osiągać lepsze wyniki. Sam mistrz olimpijski z Soczi postanowił powiedzieć także, jak zapatruje się na obecny kryzys w reprezentacji Polski.

Kamil Stoch zacznie wracać do wielkiej formy? Mimo że mistrz olimpijski daleki jest od dyspozycji, jaką prezentował w trakcie poprzednich sezonów. W trakcie rozmowy z fanami skoczek przyznał, że wie już, nad czym ma pracować i wskazał swój największy mankament. Sam mistrz postanowił opowiedzieć też, co sądzi o kryzysie polskich skoczków, którzy do tej pory rozczarowują.

Były gwiazdor Marsylii i Milanu zdecydował się na szokujący transfer! Mógł trafić do Legii, zagra w trzeciej lidze fińskiej

Kamil Stoch o problemach w trakcie skoków. To zamierza zrobić

Kamil Stoch, w trakcie spotkania z fanami przyznał, że potrzebuje zmienić jeden element, który do tej pory zawodził w trakcie konkursów Pucharu Świata. Jak sam przyznał, jeśli to dopracuje, powinien wrócić do optymalnej dyspozycji, która pozwoli na osiąganie coraz to lepszych rezultatów.

- Teraz wszystko skupia się na odbiciu, które czasem jest za bardzo w miejscu, kiedy cała energia jest za bardzo skierowana u góry. Chodzi o to, żebym dostał trochę więcej rotacji zaraz za progiem, przez co będę miał więcej prędkości w locie i tutaj znajdę tych kilka metrów, których szukam cały czas - powiedział Kamil Stoch na spotkaniu z fanami.

Wielkie transfery Arsenalu! Na celowniku dwie gwiazdy, wielkie wzmocnienia w Premier League już zimą?

Aby zobaczyć zdjęcia Kamila Stocha w wannie, przejdź do galerii poniżej.

Kamil Stoch o kryzysie. Nie bije na alarm

Sam skoczek powiedział, że w kadrze nie jest aż tak źle, jak pokazują to wyniki. Jak sam mówi, on sam postara się wszystko zrobić tak, aby było jak najlepiej.

Ja wierzę, że to drobny kryzys, bo nie uważam, że jest tragicznie, choć mogę wypowiadać się tylko za siebie. W moim przypadku jedenaste miejsce, pojedyncze skoki, którymi wygrywam treningi czy kwalifikacje są "ok". Brakuje po prostu drobnej rzeczy, która pozwoli mi skakać o te 3-4 metry dalej, a to od razu poprawi wyniki. Ja cały czas wierzę, że ten mały trybik zaskoczy i wszystko ruszy pełną parą - skomentował.

Sonda
Czy Kamil Stoch wygra Puchar Świata?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze