Kamil Stoch, Thomas Thurnbichler

i

Autor: Cyfrasport/Polski Związek Narciarski Kamil Stoch, Thomas Thurnbichler

Skoczek ujawnia

Kamil Stoch ujawnił całą prawdę o pracy z Thomasem Thurnbichlerem. Szczere słowa o atmosferze w kadrze, nic się nie ukryło

2022-08-17 13:40

Polscy skoczkowie podkręcają tempo w przygotowaniach do nowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Pod wodzą Thomasa Thurnbichlera nasze orły mają wrócić na sam szczyt. Kamil Stoch w rozmowie z oficjalnym kanałem "Atlasu" na YouTube opowiedział o relacjach z nowym trenerem. Te słowa napawają optymizmem i są bardzo ważne!

Kolejny raz w atmosferze niemałego zamieszania polscy skoczkowie poznali nowego trenera. Pod koniec poprzedniego sezonu przepychanki na linii związkowe władze - sportowcy trwały bardzo długo. Na szczęście w końcu udało się dojść do porozumienia, a zawodnicy już przygotowują się do nowego sezonu pod wodzą kolejnego szkoleniowca. Został nim Thomas Thurnbichler, który, jak się okazuje, szybko zaskarbił sobie serca naszych orłów. Kamil Stoch w wywiadzie na YouTube dla kanału "Atlas" opowiedział o relacjach z młodym Austriakiem.

Adam Małysz nowym prezesem PZN

Stoch szczerze o relacjach z Thurnbichlerem. Cała prawda

Kamil Stoch nie miał zamiaru ukrywać, jak wygląda sytuacja z Thomasem Thurnbichlerem. Przyznał, że panowie szybko znaleźli wspólny język, a teraz już cała drużyna jest zmotywowana do dalszej pracy. Mknięcie we wspólnym kierunku ma przynieść sukcesy zimą - w co mocno wierzą kibice.

Adam Małysz nie zamierzał tego ukrywać. Wszystko pokazał na zdjęciach, kibice aż się rzucili

- Dość szybko dowiedzieliśmy się, że następcą będzie Thomas Thurnbichler, czyli austriacka szkoła, która bardzo mi odpowiada. Po pierwszych spotkaniach online wlało się we mnie dużo optymizmu. Teraz to wygląda super - mówi Stoch w wywiadzie opublikowanym na YouTube "Atlasu".

Kamil Stoch: Thurnbichler jest idealny na to miejsce

Lider naszego zespołu nie ukrywał, że pod wodzą Thurnbichlera cała ekipa jest bardzo zmotywowana do pracy. Co najważniejsze, Stoch dodał, że cała grupa wie, co chce osiągnąć i jak to zrobić.

- Panuje świetna atmosfera, wszyscy są zmotywowani i gotowi do działania. Pierwsze treningi pokazały, że trener jest idealną osobą na to miejsce. Dobra atmosfera to poczucie bezpieczeństwa i wewnętrzna siła napędowa - dodał.

Polski skoczek pokazał zdjęcie bez koszulki i zszokował. Aż trudno uwierzyć, że tak wygląda, widać każdy mięsień

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści

Osiągnięcia Kamila Stocha

Kamil Stoch to jeden z najbardziej utytułowanych skoczków narciarskich w historii. Zawodnik z Zębu ma na koncie trzy złote medale olimpijskie, dwa tytuły mistrza świata czy dwie Kryształowe Kule. Trzykrotnie triumfował w Turnieju Czterech Skoczni, a w 2014 i 2017 roku zostawał Sportowcem Roku w plebiscycie "Przeglądu Sportowego".

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze