Aleksander Zniszczoł

i

Autor: Instagram/Aleksander Zniszczoł Aleksander Zniszczoł

Sylwetka - hit czy kit?

Polski skoczek pokazał zdjęcie bez koszulki i zszokował. Aż trudno uwierzyć, że tak wygląda, widać każdy mięsień

2022-08-16 15:07

Kibice doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak wymagającym sportem są skoki narciarskie. Uprawianie tej dyscypliny wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, z których najtrudniej pojąć odpowiednią dietę. Dla skoczka każdy kilogram ma znaczenie i widać to po sylwetkach zawodników. Gdy zrzucą kombinezon, da się to zauważyć gołym okiem. Aleksander Zniszczoł pokazał zdjęcie z urlopu bez koszulki i zszokował. Tak naprawdę wygląda, widać jego każdy mięsień!

W ostatnim czasie temat masy ciała zawodników jest w polskich skokach niezwykle gorący. Wszystko w związku z decyzją Polskiego Związku Narciarskiego, który ustalił, że jednym z kryteriów finansowania i wspierania skoczkiń w Polsce będzie utrzymywanie odpowiedniej sylwetki i wagi. Tak stanowczy ruch związany ze wskaźnikiem BMI odbił się głośnym echem w środowisku skoków na całym świecie. PZN głośno krytykowała m.in. jedna z najlepszych skoczkiń w historii, Maren Lundby. Jednak znajdowały się też głosy poparcia. W końcu specyfika skoków polega na tym, że waga zawodników odgrywa wielką rolę. Choćby przy doborze nart, co jest ściśle związane ze wskaźnikiem BMI. Już w czasach "Małyszomanii" sporo mówiło się o diecie skoczków, a bułka z bananem stała się legendarna. Teraz zawodnicy uprawiający skoki narciarskie mogą liczyć na większy profesjonalizm, ale ich sylwetki w dalszym ciągu potrafią zszokować.

Adam Małysz wywołał lawinę! Fani nie mogli przejść obojętnie obok tego, co pokazał "Orzeł z Wisły", ruszyli natychmiast

Adam Małysz nowym prezesem PZN

Zniszczoł pokazał zdjęcie bez koszulki i zszokował. Aż trudno uwierzyć, że tak wygląda

Polscy skoczkowie są obecnie na krótkich urlopach. Mają za sobą pierwsze konkursy Letniego Grand Prix, a kolejne odbędą się dopiero w połowie września. Dlatego chętnie udali się na wakacje. Jednym z popularniejszych kierunków okazała się Grecja, gdzie wypoczywają m.in. Maciej Kot i jego piękna żona, Agnieszka. Grecki klimat wyraźnie sprzyja Biało-Czerwonym, bowiem tę destynację wybrał też Aleksander Zniszczoł. 28-latek dość udanie zaprezentował się w LGP, gdyż w pierwszym konkursie w Wiśle zajął 9. miejsce. Ostatnio trenował z kadrą A pod okiem Thomasa Thurnbichlera podczas zgrupowania w Oberhofie, a teraz zszokował kibiców zdjęciem bez koszulki.

Kamil Stoch szczerze o zakończeniu kariery. Powiedział, kiedy zawiesi buty na kołku, jasna deklaracja

Izabela Małysz przeszła ogromną metamorfozę!

Zniszczoł wyjechał za granicę z żoną i córeczką. Wraz z nimi znakomicie spędza wolny czas i ładuje baterie przed końcówką przygotowań do zimowego sezonu. Na piaszczystej plaży na wyspie Rodos przypomniał sobie ulubioną zabawę z dzieciństwa. Pomógł Hani wykopać dziurę aż do wody, ale w pełnym słońcu uwagę przykuła również jego sylwetka. Skoczek z Cieszyna może stanowić przykład dla reszty zawodników. W jego przypadku trudno mówić o jakiejkolwiek tkance tłuszczowej, a uwagę przykuwają głównie mięśnie i kości. Pozostaje mieć nadzieję, że ewidentnie zadbana sylwetka i dobra dyspozycja z początku lata przełoży się na sukcesy Zniszczoła zimą!

Sonda
Czy Thomas Thurnbichler poprowadzi polskich skoczków do sukcesów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze