Aleksander Zniszczoł

i

Autor: Instagram/Aleksander Zniszczoł Aleksander Zniszczoł

Sylwetka - hit czy kit?

Polski skoczek pokazał zdjęcie bez koszulki i zszokował. Aż trudno uwierzyć, że tak wygląda, widać każdy mięsień

2022-08-16 15:07

Kibice doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak wymagającym sportem są skoki narciarskie. Uprawianie tej dyscypliny wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, z których najtrudniej pojąć odpowiednią dietę. Dla skoczka każdy kilogram ma znaczenie i widać to po sylwetkach zawodników. Gdy zrzucą kombinezon, da się to zauważyć gołym okiem. Aleksander Zniszczoł pokazał zdjęcie z urlopu bez koszulki i zszokował. Tak naprawdę wygląda, widać jego każdy mięsień!

W ostatnim czasie temat masy ciała zawodników jest w polskich skokach niezwykle gorący. Wszystko w związku z decyzją Polskiego Związku Narciarskiego, który ustalił, że jednym z kryteriów finansowania i wspierania skoczkiń w Polsce będzie utrzymywanie odpowiedniej sylwetki i wagi. Tak stanowczy ruch związany ze wskaźnikiem BMI odbił się głośnym echem w środowisku skoków na całym świecie. PZN głośno krytykowała m.in. jedna z najlepszych skoczkiń w historii, Maren Lundby. Jednak znajdowały się też głosy poparcia. W końcu specyfika skoków polega na tym, że waga zawodników odgrywa wielką rolę. Choćby przy doborze nart, co jest ściśle związane ze wskaźnikiem BMI. Już w czasach "Małyszomanii" sporo mówiło się o diecie skoczków, a bułka z bananem stała się legendarna. Teraz zawodnicy uprawiający skoki narciarskie mogą liczyć na większy profesjonalizm, ale ich sylwetki w dalszym ciągu potrafią zszokować.

Adam Małysz wywołał lawinę! Fani nie mogli przejść obojętnie obok tego, co pokazał "Orzeł z Wisły", ruszyli natychmiast

Adam Małysz nowym prezesem PZN

Zniszczoł pokazał zdjęcie bez koszulki i zszokował. Aż trudno uwierzyć, że tak wygląda

Polscy skoczkowie są obecnie na krótkich urlopach. Mają za sobą pierwsze konkursy Letniego Grand Prix, a kolejne odbędą się dopiero w połowie września. Dlatego chętnie udali się na wakacje. Jednym z popularniejszych kierunków okazała się Grecja, gdzie wypoczywają m.in. Maciej Kot i jego piękna żona, Agnieszka. Grecki klimat wyraźnie sprzyja Biało-Czerwonym, bowiem tę destynację wybrał też Aleksander Zniszczoł. 28-latek dość udanie zaprezentował się w LGP, gdyż w pierwszym konkursie w Wiśle zajął 9. miejsce. Ostatnio trenował z kadrą A pod okiem Thomasa Thurnbichlera podczas zgrupowania w Oberhofie, a teraz zszokował kibiców zdjęciem bez koszulki.

Kamil Stoch szczerze o zakończeniu kariery. Powiedział, kiedy zawiesi buty na kołku, jasna deklaracja

Izabela Małysz przeszła ogromną metamorfozę!

Zniszczoł wyjechał za granicę z żoną i córeczką. Wraz z nimi znakomicie spędza wolny czas i ładuje baterie przed końcówką przygotowań do zimowego sezonu. Na piaszczystej plaży na wyspie Rodos przypomniał sobie ulubioną zabawę z dzieciństwa. Pomógł Hani wykopać dziurę aż do wody, ale w pełnym słońcu uwagę przykuła również jego sylwetka. Skoczek z Cieszyna może stanowić przykład dla reszty zawodników. W jego przypadku trudno mówić o jakiejkolwiek tkance tłuszczowej, a uwagę przykuwają głównie mięśnie i kości. Pozostaje mieć nadzieję, że ewidentnie zadbana sylwetka i dobra dyspozycja z początku lata przełoży się na sukcesy Zniszczoła zimą!

Sonda
Czy Thomas Thurnbichler poprowadzi polskich skoczków do sukcesów?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze